Přejít na výpis diskuzí

Stefano Benni

OSOBNOST 31.12.2006 
171 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • homosexualita

    Znám Štěpána už dlouho, vídával jsem ho v divadle v Olomouci, když mu bylo 12. A vždycky jsem doufal, že bude na kluky. Teď když to přiznal jsem neskonale potěšen a těším se, že se s ním někdy setkám a prožiji krásný večer, či život... *5*
  • ?

    Naposledy bylo o Štěpánovi slyšet v listopadu 2006, kdy v rozhovoru pro britský kulturní magazín "The art of art" prozradil, že stane po boku Johnnyho Deppa v pokračování filmu "Karlík a továrna na čokoládu" a veřejně přiznal svou homosexuální orientaci. /// *9* *7*
  • Re: Re: Re: hmm:-P

    Jéé děkuju za info! Ráda přijdu! *3* Už se moc těšim. Ještě jednou mockrát díky.
  • Re: Re: hmm:-P

    Jestli cceš vidět štěpána v akci, přijď na jeho absolventské představení Hodina mezi psem a vlkem, v divadle Na pradle, kromě něj zde uvidíš spustu dalších skvělích herců, např. Matouš Ruml, serisl letiště, nejbližší představení jsou 7. a 23. února 2007. Tak doraž, nejlépe 23.a vem sebou někoho dalšího...Otec Vilon, spolužák...
    www.napradle.cz www.divadlokonzervatore.cz
  • Re: hmm:-P

    ahoj terinkho, četla sem že Štěpána vídáš v divadle, mohla bys mi prozradit v jakém? ráda bych na nějaké představení, kde hraje zašla. díky moc. kdyžtak napiš na mail. *4*
  • Ja sem jeho fotky na netu nasla jak je to mozny
  • jj je to fakt takovej rebel s duší romantika *14* a je na nic že nikde nejsou jeho fotešky *9* *9* ale jinak je kllllllllllllllášnej *14* *14* *14*
  • a k tomu je hrozne hezkej *14*
  • štěpán mi přijde fakt v těžkej pohodě a opravdu nepůsobí jako moc drsnej kluk, ale jako takovej ten rebel s duší romantika:))Akorát mě štve, že nikde na netu nejsou jeho fotky *9*
  • sympaták:)

    jo štěpán je sympaták a když ho takhle vidim takpůsobí i mile a ne jako ostaní namachrovaný frajírci *3*
  • hmm:-P

    no tak ja nevim....stepan je vazne krasnej...jenze dat jen na to jak vypada,tak nevim...ale vidam ho v divadle a je fakt,ze je o co stat...a ma moc peknej hlas...takovej...hmm...podmanivej.. .. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit