Přejít na výpis diskuzí

Stephen King

OSOBNOST 31.12.2006 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší King

    Téměř všechny jeho knihy jsou vynikající. Mě se nejméně líbily Dračí oči a nejvíce Zelená míle, Svědectví, Cristina, Prokletí Salemu. King dovede fantasticky vykreslit hororovou atmosféru a je skvělý vypravěč. Jeho příběhy jsou čtivé, napínavé a máte u nich pocit že se to vlastně skutečně může stát. Podobnou atmosféru dokáže navodit ještě jeden spisovatel kterého mám taky moc rád a to je D. Koontz. Doporučuji si od něj něco přečíst.
    • Re: nejlepší King

      King je fakt moc dobrý. Ten člověk mi ukázal, že čtení není taková nuda jak jsem si myslel. Ale také bych ti mohl doboručit Briana Lumleyho. Četl jsem od něho Nekroskop 1, 2, 3 a 4. Fakt je to zajímavé. Doporučuji. Čus *5*
  • Co se týká mne,tak mou nejoblíbenější knížkou od Stephena Kinga je Svědectví,ale je fakt,že všechny jeho knížky jsou super!
  • Stephen King je můj nejoblíbenější spisovatel.Díky němu jsem začala číst a poznala kouzlo literatury.Kdybych mohla chtěla bych mu za to moc poděkovat.Jinak moje nejoblíbenější knížka od něj je asi Hřbitov zvířátek, ale bylo těžký se rozhodnout kterou sem napsat.
    • Re:

      Čus Martík. Řbitov zviřátek je rozhodně pěkná kniha, ale dle mého názoru je lepší Nezbytné věci. Pokud si ji nečetla rozhodně doporučuji. Měj se fajn. *3*
  • BEST

    Kingovy knížky jsou uchvacující! Co se týče mne obdivuji ho, jeho styl psaní (stačí si v příběhu přečíst 2 věty a už se začtete) a hlavně jeho příběhy (horory), kdysi jsem nečetla absolutně žádné knížky než jsem se doslechla o kingovy, právě dočítám zelenou míli 6. díl a přesto že jsem neviděla film příběh mne opravdu dostal. A to nepočítám temnou věž, puls (viděla jsem zfilmovaný) a Carrie (nedávno bylo v TV na čt2), noční směnu a spousu dalšího! Je to vážně KING!!!!!!!!!!!!
  • prokletí salemu

    četl jsem od něho dollanův cadillac,ted čtu prokletí salemu,líbí se vám?
  • Připojuju se.Dneska jsem poněkolikáté dočetl To, a stejně jsem se od toho nemohl odtrhnout.Temná věž je taky moc dobrá,jen mě štve že nemůžu nikde najít Nespavost...
  • Carry je fakt uplně supr kniha

    Je super:)Fakt:)Jo a Zelena mile je taky uplně supracka,a Kukuřične děti......No prostě je nejlepši.. *4*
  • dark tower

    stephen king je člověk s fantazií kterou má jen velmi skromné množství lidí.. smekám před temnou věží, je naprosto strhující *4*
  • King a web

    Ten web-román sa volal The Plant, jeho prvá časť bola na nete a mohli ste si ju stiahnuť aj zadarmo, ale bola možnosť stiahnuť ju aj za symbolický 1 dolár a ak tržba dosiahla určité %, tak King napísal pokračovanie. Napokon z toho bol originál + tri sequely.
  • Řbitov

    Řbitov zvířátek je fakt super knížka.. nejenom ta, ale zatím nejlepší co jsem četla, ještě by to chtělo shlídnout film *1* Párek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit