Přejít na výpis diskuzí

Stephenie Meyer

OSOBNOST 4.6.2008 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cau lidi

    caute lidi.hale nevite kdo bude hrat Jareda ve felmu hostitel ??.dcl by me to jako zajimalo,pac vim kdo je Ian,Mel,Jamie ae Jareda neznam *9* ..dík za info..měj te se pp
    • Re: cau lidi

      netušim =( ono to bude zfilmovaný?
  • knihy

    zdary, jestli jeste chcete ty knizky tak na servru ulozto.cz sou vsechny, ve formatu doc tak i ve formatu jar, ze se daji cist v telefonu *1*
  • Ve filmu?

    Ahoj, zrovna se dívám asi tak po 10 na Stmívání a všimla jsem si, že tak v 72 minutě se ve filmu objevila Stephenie(pokud se teda nemýlím). Tak jsem chtěla vědět, jesli jste si toho taky všimli? Jo a když jsem tak četla, jak sháníte knížky tak na této stránce si je můžete přečíst i stáhnout: zrada.pise.cz ;). Přeji hezký den
    • Jo fakt tam byla a myslím že byla i v Rozbřesku na svatbě ale nevim
      • jj *3* byla i v Rozbřesku na svatbě jako svatební host *4*
    • Páni, vážně?? Toho jsem si nikdy nevšimla, jste dobří :) *1*
    • Re: Ve filmu?

      Jj, taky jsem si toho hned napoprvé všimla *1*
    • Re: Ve filmu?

      má pravdu je tam u počítače sedí jsi dobrá pozorovatelka *3*
    • Re: Ve filmu?

      Čauky, myslíš jak je Bella v restauraci s Charliem? Pokud ano, tak Tě zrak neklame *3*
  • MIDNIGHT SUN

    Lidicky,vite o tom,ze Mayer pise dalsi knihu? Je to Stmivani z pohledu Edwarda... Cetla sem prvnich 12 kapitol na netu a musim rict ze faaakt super *14*
    • No nakonec ne protože toho někdo zneužil na internetu kdybych ho viděla tak bych ho uškrtila *16*
  • kdo prodá???

    ahoj kdo tady prodá všechny díly ságy Twilight??byla bych moc ráda kdyby mi někdo odepsal Díky Kača
    KattkaS@seznam.cz
  • božííí

    Jakmile jsem uviděla film Stmívání naprosto mě to nadchlo....Hned jsem začala číst Nový měsíc...Měla jsem ho přečtený za 3 dny...To samé z se Zatměnímm. Teď jsem zhruba uprostřed Rozbřesku :-)) Knížky jsou lepší jak film. V knížce je tolik pocitů, které s eprostě ve filmu vyjádřit nedají. I tak se moc těším na Nový měsíc. Sice to bude v ČR až koncem listopadu, ale kdo si počká, ten se dočká :-) *14*
  • Knizky na pc

    Ahoj, prosimvas vcera jsem videla stmivani a dost me to zaujalo. Chtela bych si precist vsechny dily,ale jak se divam,co knizka,to 300kc. Mate to nekdo stahle v pocitaci?myslim vsechny dily,nebo aspon neco? Muzete mi to prosim poslat na mail? Moooc dekuju!:-)
  • na prodej

    levně prodám novou, nečtenou knihu Stmívání, Nový měsíc, Zatmění, nebo rozbřesk. Praha, kubelikova.r@seznam.cz
  • Stmívání....

    Ahoj,chtěla jsem se zeptat jestli nevíte kde bych si mohla stáhnout všechny díly.Sice už je mám,ale nevím jestli jsou celé.Díky moc
  • rozbresk

    mám vsechny dily vcetne napsane casti pulnocniho slunce.... tak kdyztak napiste a ja vam je poslu...
    • Re: rozbresk

      sorry já jsem strašná hlupačka strašně se těším a zapomínám psát podstatné věci jako meil
      moc se omlouvám moc moc moc *9*
    • Re: rozbresk

      a jak dlouhá část je půlnoční slunce?? a byla bych mooooooc ráda kdybys mi ho poslala na email.

      s pozdravem a s děkováním

      Beth
    • Re: rozbresk

      ahoj byla bys moc hodná jestly to ode mne není moc troufalé četly jsem jenom kus ale nedočetla jsem to bohužel.
      moc dík kdybys mi to poslala jsem do stepheinin knih uplně paf *4*
    • Re: rozbresk

      prosim posles? Kik.Prikryl@seznam.cz
    • Re: rozbresk

      Ahoj, byla bych moc ráda, kdybys mi ty díly poslala na mail. Mockrát děkuju!:-)
    • Re: rozbresk

      prosím, prosím,mohla by jsi mi poslat to Půlnoční slunce??? *9*
    • Re: rozbresk

      Ahoj,právě jsem zhltala všechny čtyři díly a byla bych moc vděčná za Půlnoční slunce.Moc děkuji předem. Jana
    • Re: rozbresk

      ahojky moc moc prosim o zaslani MS:).. budu moc vdecna kdyz ho posles na muj mail co nejdrive.. diiiiiky *14*
    • Re: rozbresk

      Jsem nadšená knihami od Stephenie Meyerové a kdybych i já mohla poprosit o napsanou část Půlnoční slunce, byla bych snad ten nejšťěstnější člověk...

      S poděkováním a přáním krásných dnů

      Danyka
    • Re: rozbresk

      Ahoj videla som Vas odkaz a velmi som sa potesila, mohla by som Vas poprosit o zaslanie Rozbresku a Pulnocniho slnka?

      Bola by som viac nez vdacna. Som k zastihnutiu denne na e-maily kbartekova@emea.att.com

      Kristin
    • Re: rozbresk

      byla bych ti strasně vděčná, kdyby mi to poslala na mail. předem dik
    • Re: rozbresk

      Ahoj,byla bych strasne rada,kdybys mi ty dily poslala na mail. Mockrat dekuju!:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit