Přejít na výpis diskuzí

Susan Boyle

OSOBNOST 21.4.2009 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lynette
    Zajímavosti:

    Susan Boyle -

    Zpěvačka Susan Boyle debutující ve filmu její vedlejší rolí Eleanor Hopewellové v adaptaci THE CHRISTMAS CANDLE (r.2013) vydala v říjnu 2013 nové CD nazvané HOME FOR CHRISTMAS na kterém je dvanáct vánočních písní mezi nimiž jsou i dvě, které Susan Boyle propůjčila i do tohoto filmu - jedná se o původní píseň "The Christmas Song" a o vánoční píseň nazvanou "Myracle Hymn".
  • Happy Birthday Susan! *3*
  • Rešpekt
  • Anna.N
    Všechno nejlepší
  • ...neviem,kto dal komu pravo niekoho posudzovat jak vypada... a uz vôbec to nemali robit porotcovia v tej sutaži /struhat divne ksichty a grimasy/...nech by sa laskavo kazdy pozrel na seba...to,ze ma niekto vyžehlene vlasy k tomu aj vyžehleny ksicht,este neznamena,ze ma byt aj sympaticky...Suzan je sympaticka uz len tym,ze je obyčajna a na nic a na nikoho sa nehra...
  • Zpěv Susan Bolye,je božský,ještě jsem nikdy,neviděla,tak krásně,zpívat,je to dar- v hrdle.Moc držím,Susan,moře štěstíčka,lásky,pohody a hlavně zdraví.Aby mohla nadále,dávat lidem,radost,klid,a lásku.Je suprová!!!!!! Jen tak, dál.Písničky jsou od srdce,od super ženský.Když slyším její zpěv,neudržím se.Moc dojemné.Jen tak dál.Přeji si od ježíška cd od Susan BOYLE.Lidi nekritizujte. Jen přejte je to dukaz,že i normální člověk umí suprově,zpívat. *15* *5* *14* *6*
  • Susan Bolye je suprová,moc fandím,všem výkonum co se týče,zpěvu.Hlas jako zvon.A jak vypadá,to neva,každý nějak,vypadá.lepší,než operace atd...Moc ji držím palce,přeji ji krásný písničky.A všechny písničky jsou senzanční,je to osrdci a upřímnosti.Brzo si koupím cd ALBUM.Každý at začne u sebe.Je to ženská,upřímná a hodná,Nikdo z našich zpěvaček,by to nedokázalo,zazpívat.Moc fandím. *3* *3* *15* *5* *2* *7* *6*
  • your-darling

    ...

    všechno nejlepší... *4* *4* *4*
  • Ou khej.

    Napřed se všichni pošklebují a pak všichni s nadšením tleskají. No jo. Něco podobného jsem viděl už víckrát. Poprvé s asi dvanáctiletým děvčetem. Mezi artisty existuje jeden takový trik. Na začátku některého výstupu tento cvik záměrně pokazí, aby zdůraznili, jak je obtížný. A v televizi a šoubiznisu existuje zázadní pravidlo: Všechno je podvod a nic ne neponechává náhodě. Nic.
  • rafaelnadal

    Re: je jí 49 a ne..

    Admine už to oprav ! Za co tě platím ? *8*
  • goldenka

    :)

    vse nej susan,ja mam taky dneska narozky *15*
  • dogpile

    je jí 49 a ne..

    ..48 let !!!!
  • devilishsmile

    Re: Dojímá mě až k slzám...

    jn..je božíí..i když vypadá tak jak vypadá..nejvíce si vážim takovýchle lidí..mají velikou odvahu a sílu..přeci jenom priznejme si..hodne velký dojem atd. udělá vzhled
  • lady_lucynka

    Dojímá mě až k slzám...

    Když se dívám na to video když se poprvé ukázala... Přijde a i se svou poněkud zanedbanou vyzáží vypadá sebevědomě a nenechá se urážet všichni se na ni dívají skrz prsty pak začne hrát hudba ona se nadechne a spustí... a v tom okamžiku všichni maj takovej šok jaká je to nádhera a aplaudují ve stoje no nádhera... a pak jí řeknou že postupuje a ona se raduje tak strašně mooc achjo jo je to zcénka jak z nějakého filmu opravdu dojemná nemůžu z ní... A všechno co na ní není okem vidět všechna ta krása je u ní v srdci a hlasikách... Nádherný zpěv... Ona prostě je nejlepší...
  • Re: susan

    A vy se všem líbíte ???
  • Re: jj

    Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem - znáte to pořekadlo ?
    Někomu se líbí, někomu ne, každý máme jiné oči.
    Určitě se mi líbí víc, než vyumělkované,
    vyplastikované a nepřirozené modelky, herečky, zpěvačky, atd., které
    se " honí " za figurou, místo toho, aby
    byly přirozeně krásné i se všemi chybičkami, které jim příroda nadělila a
    byly radši krásné " na duši ".
    To se ale dnes moc nenosí, že ????
    Tělesná krása je pomíjející, ale ta v duši zůstává.
  • Re: Re: susan

    Souhlasím s Vámi - a myslím, že se jí její sen plní !! Moc jí fandím a držím palečky, je to úžasná ženská,která si na nic nehraje.
  • Re: Re: Úžasně zabarvený hlas!

    Jednoznačně - O.K.
  • Re: úžasný hlas

    Já si to myslím také. Nejsem zvědavá na zpěvačky "ohozené" v in oblečcích, vyumělkované a zkrášlené po plastických
    operacích, které zpěv " předstírají " a proto je mi Susan milejší taková, jaká je.
    Navíc má krásný a příjemný hlas a intonaci, i když nezpívá.
  • Re: Je jednička

    Bohužel,jsme národ zvyklý soudit podle
    kabátu a ne dle jeho obsahu. Susan je krásná, čistá duše. Její projev a radost při hodnocení v 1. vystoupení v soutěži je spontánní, nefalšovaný a upřímný. Ona zazpívala jako ta největší
    SUPERSTAR a nikdo nemá právo hodnotit její stupeň inteligence. Chová se jako dáma, vystupuje jako dáma a může být příkladem pro ty " dámy ", které jsou možná krásné, možná inteligentní, ale ani náhodou neumějí zpívat - jen mají konexe na těch správných místech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit