Přejít na výpis diskuzí

Suzi Quatro

OSOBNOST 31.12.2006 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ona si to určitě přečtě *1*
  • Moc se mi líbil koncert Suzi Quattro v Brně v hale Vodova před dvěma lety. Vlastik
  • http://www.brnokoncert.cz/suzi-quatro-v-brne/
    pre vsetkych fanusikov Suzi...koncert v Brne 17.10.2013...dúfam,ze nebudeme /opäť/ sklamani a koncert sa naozaj uskutoční...tešim sa! *3* *4*
  • Suzi je krásná žena, bohužel pro nemoc jsem nebyl na jejím koncertu v Kunovicích, mám její tři výběry na CD. Přeji jí dodalších let hodně zdraví a pohody Vlastik
  • našej milej Suzi k jej narodeninam som popriala vsetko najlepsie aj priamo do FC,za vsetkych fanusikov...samozrejme skore uzdravenie po uraze nohy a ruky,ktore prednedavnom utrpela... *4*
  • Narozeniny

    K dnešním narozeninám přeju Suzi hodně zdraví a elánu, kterého má na rozdávání. Všechno nej!!!
  • "60"

    Přeji naší Suzi nejen k narozeninám hlavně zdraví a kapku štěstí, bez toho to nejde :-). K novému CD - ať jsou na něm samé pecky (jako na tom předešlém) a mým osobním přáním je - aby na některém dalším CD zazněl opět hlas Andyho Scotta a snem - vidět ty dva spolu na jevišti :-)
    DraJa
  • ajinka1

    vše nej

    milá Suzi, všechno nejlepší k šedesátinám :) miluju vaší písničku if you cant give me love *1*
  • "60"

    Suzi k jej krasnym "60" prajem vsetko najlepsie-vela zdravia,sil do dalsej prace-aby sme ju mohli este dlho vidat na jej koncertnych vystupeniach...
    ja osobne sa tesim na jej nove CD... *3* *4* *14*
  • Re: Koncert-suzi

    Ahoj, byl jsem v Kunovicích a koncert neměl chybu! A to taky i díky tomu, že jsem se s ní před koncertem měl možnost soukromě setkat. Prostě něco, na co jsem čekal celých 35 let! Už zjišťuju, kde bude příště, v tomhle je prostě třeba pokračovat!!! *3*
  • skotsko

    Re: Suzi v Ostravě

    Nevím, jak jsem přišla na SETUZU!!!! *13*
  • skotsko

    Suzi v Ostravě

    Byla jsem na koncertě v Ostravě i se svými dcerami. Mě se koncert líbil moóóc, Suzi je bezva, je to můj idol z dětských, později z mladých let. Byla jsem docela ráda, že Suzi zabodovala i u mých dcer. Až tady v Česku zase bude hrát, určitě zajděte, nebudete litovat!!! *14*
  • skotsko

    Suzi v Ostravě

    Byla jsem na koncertě v Setuze i se svými dcerami. Mě se koncert líbil moóóc, Suzi je bezva, je to můj idol z dětských, později z mladých let. Byla jsem docela ráda, že Suzi zabodovala i u mých dcer. Až tady v Česku zase bude hrát, určitě zajděte, nebudete litovat!!! *14*
  • Suzi v CR

    odpoved pre mery3.tak napr.ja som bola na koncerty aj v Ostrave aj v Kunoviciach.oba koncerty boli-da sa povedat vypredane.hala Sareza v Ostrave je velka,ale v Kunoviciach mala.tam ludia este tesne pred koncertom zhanali listky,ale uz nemali ziadnu sancu.stala som uplne vpredu-pod podiom, na oboch konertoch.atmosfera bola vynikajuca,Suzi stale dokaze spravne vyburcovat obecenstvo...len skoda,ze sa nepredavali napr.tricka...urcite by sa fanusikovia potesili a mali by pamiatku na koncerty./inak toto je moj 3 koncert Suzi v tomto roku,bola som aj v Plzni este v lete/.
  • mery3

    Koncert-suzi

    Aká bola Suzi Quatro? bol ste neikto na jej koncerte v čechách-napíšte...
  • koncert

    jede dnes někdo z olomouce na suzi quatro do ostravy? *3*
  • koncert

    na suzi se moc těším, je to supr muzikantka. *3*
  • Re: cream dream

    aj ja som túto pesničku Flasch hladala,je zo serialu FLASCH-FOTOREPORTER tak sa volal film do ktorého naspievala Suzi túto pesničku...škoda že nikde nie je ...ak ju niekto nájde ,dajte vediet..dakujem..
  • Predám vstupenky

    Predám 2 vstupenky na koncert suzi quatro, ktorý sa koná v ostrave 30.10. o 19.30,možnosť zaslania na dobierku. Cena: 15 eur/1 vstupenka. Slovensko - Žilina.
  • odpoved pre chata0077

    odpoved pre chata0077.zial,Suzi Quatro uz v Plzni bola 1.8.2009.na festivale Czech rock block-Plasy.teraz bude koncertovat:28.10.Cheb,29.10.Pardub ice, potom 30.10.Ostrava,31.10.Kunovice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit