Přejít na výpis diskuzí

Světlana Witowská

OSOBNOST 8.7.2008 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde pracuje kde Vás mohu vidět nebo slyšet chybíte mě.
  • Dalibor-77
    Vše nej Světlanko *3*
  • Syn se jmenuje Filip :-)
  • Paní Světlano, dnešní interview s Okamurou mi připadalo komické , když vám Okamura vysvětloval problém s islámem a jeho zrušením, pořád jste opakovala tu svou otázku, na kterou vám Okamura odpovídal, ale vy jste ho neslyšela . Možná by bylo vhodné navštívit ambulanci ORL.Musi být strašně pracovat pro ČT EU a vedet, že Okamura má pravdu, která může ochránit vaše děti a jejich děti, že?
    • A v zákulisí studia prý Okamurovi řekla, že referendum je nesmysl dehonestovala občany České republiky a zpochybňovala jejich schopnost rozhodnout v referendu. Si snad myslí, že ona má patent na rozum či co?!


      Zdroj:
      http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-Redaktorka-CT-dehonestovala-obcany-a-zpochybnovala-jejich-schopnost-rozhodnout-Tomio-Okamura-prozradil-co-se-pry-stalo-po-vcerejsi-televizni-prestrelce-511466
  • doufám asi mylně ale přeci snad si to ta moderátorka aspoň přečte a zjistí že zas tak dobrá není jak si o sobě myslí trochu sebereflexe by neškodilo
  • Hezký večer Světlano - přeji Ti jen vše nejlepší k dnešním narozeninám.
  • Do dnešního dne jsem nic na p.Witowské nedokázal nic pozitivně ocenit. Dnešní den jsem mile překvapen jak nestranně dokáže také rozhovor vést. Snad si to zapamatujte a myslím, že by velmi brzy mohla pana Moravce nahradit, ten už se z toho regulérně pomátl.
    Diky, ale nicméně mé kritiky ohledně příšerného moderování debaty ohledně např. Ukrajiny (Majdanu) atd. trvají stále.
    Ohledně prezidentské debaty dávám 1.
  • Tak včera jsem se zamiloval....
  • Je jako víno,čím starší tím lepší. *4*
    • Naprostý souhlas, je to krásná rajcovní ženská . . . :-)
  • Díky, Světlano, to byl tedy výkon, s ministrem financí- musím říct, že jste kapacita s neskutečnou odolností! Držím Vám palce, takových moderátorů potřebujeme více, Zdraví Zdenek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit