Přejít na výpis diskuzí

Světlana Witowská

OSOBNOST 8.7.2008 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přestože je paní moderátorka evidentně voličkou p. Drahoše a občas mu v souboji proti panu prezidentovi musela i napovídat, musím konstatovat, že to dneska celkem zvládla. Mělo to šmrnc a neprojevila se ani její obvyklá nenávistná útočnost (jako například při nezapomenutelném výslechu Babiše). Slušelo jí to a držela se skvěle. Vybrat jí pro tento duel, byla dobrá volba.
  • Do dnešního dne jsem nic na p.Witowské nedokázal nic pozitivně ocenit. Dnešní den jsem mile překvapen jak nestranně dokáže také rozhovor vést. Snad si to zapamatujte a myslím, že by velmi brzy mohla pana Moravce nahradit, ten už se z toho regulérně pomátl.
    Diky, ale nicméně mé kritiky ohledně příšerného moderování debaty ohledně např. Ukrajiny (Majdanu) atd. trvají stále.
    Ohledně prezidentské debaty dávám 1.
  • Paní Witowská, proč jste se pane Drahoše ihned nezeptala jak myslel výrok dolních 10 milionů Čechů? Jako moderátorka jste se mi nikdy nelíbila! Buďte nestranná a respektujte své hosty, kteří vůbec ztrácí čas s Vámi o něčem diskutovat. Chvílemi mi z Vás z dnešního duelu zabolela hlava!
    • Duel na ČT měl mnohem vyšší úroveň než na Primě a paní Witowská to zvládla na jedničku. Opravdu příjemně překvapila.
  • je to štěkna
  • Tato paní stojí jako moderátorka za úplné kokinko, stejně jako celá slavná "OBJEKTIVNÍ ČT".
    • Vážený pane Karlos, aby váš názor měl nějakou váhu , bylo by třeba něco o sobě říci a nějak váš názor zdůvodnit . Jste zřejmě mladý člověk a chtěl bych vás vidět v diskusi s paní moderátorkou z očí do očí . Možnost anonymně se ublinknout do světa nevyřeší nic vám ani této republice.
      Pokud chcete něco zlepšit, konejte dobro ve svém nejbližším okolí a uvidíte jak vás to zklidní a "zeslušní".
      Mirek
  • V Interviewu dne 16.1.2018 měla paní moderátorka Světlana Witowská rozhovor s panem Jakubem Michálkem z Pirátů ta téma vydání pana Babiše a pana Faltýnka k trestnímu stíhání.
    Z vyjadření pana Michálka přímo číšila nedočkavost až oba pánové budou vydáni.
    Paní Witovská se mi líbila, jak pana Michálka usměrňovala a tak jsem nedočkavě očekával od ní dotaz k panu Michálkovi, co vyšetřovací orgány vyšetřily po prvém vydání? Já mohu konstatovat, že ten čas jaksi promarnily.
    Toho dotazu jsem se nedočkal, proto si musím odpovědět sám. Myslím si, že ukvapené vydání obou pánů je jen snaha odstranit pana Babiše z politiky, což vyvolává jen další a další otazníky, a jedním z nich je - proč se pana Babiše všichni politici tolik bojí?
  • Dobrý den.Nechápu jak někdo mohl tuhle paní pověřit moderovat pořad o politice!Viděl bych jí tak komentovat počasí!Dnešní moderování na čt 24 opět totálně neprofesionální!
    • Dobrý den.
      Naštěstí na Vašem chápání až tak docela nezáleží. Vy sám, si s tím nelámejte hlavu, prostě - kde nic není ...
      Hezký den.
    • Naprosto s vámi souhlasím. Tato osoba mi nepřipadá dost zdatná na řízení tak důležitého programu, jako je střetnutí kandidátú na prezidenta. Je nazralá a nezkusená. Moravec mě zklamal. Jeho porady přestavám sledovat . Považovala jsem jej za matadora , ale opak je pravdou.
  • Vzor úplatným moderátorkám.
  • S odporem jsem sledoval rozhovor s nově zvoleným předsedou parlamentu ČR vedený p. Witovskou, který postrádal zásady slušnosti a objektivity. Skákání do řeči s nenávistným výrazem tváře s manýrami pavlačové úrovně neslušnosti, bez jakékoliv kultivovanosti - tak se chovala tato rádoby moderátorka Witovská.
    Za tento hnus já musím platit měsíčně 135 Kč !
  • Paní Světlano, dnešní interview s Okamurou mi připadalo komické , když vám Okamura vysvětloval problém s islámem a jeho zrušením, pořád jste opakovala tu svou otázku, na kterou vám Okamura odpovídal, ale vy jste ho neslyšela . Možná by bylo vhodné navštívit ambulanci ORL.Musi být strašně pracovat pro ČT EU a vedet, že Okamura má pravdu, která může ochránit vaše děti a jejich děti, že?
    • A v zákulisí studia prý Okamurovi řekla, že referendum je nesmysl dehonestovala občany České republiky a zpochybňovala jejich schopnost rozhodnout v referendu. Si snad myslí, že ona má patent na rozum či co?!


      Zdroj:
      http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-Redaktorka-CT-dehonestovala-obcany-a-zpochybnovala-jejich-schopnost-rozhodnout-Tomio-Okamura-prozradil-co-se-pry-stalo-po-vcerejsi-televizni-prestrelce-511466

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit