Přejít na výpis diskuzí

Sylvester Stallone

OSOBNOST 31.12.2006 
343 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rocky sexy chlap

    je to sexy chlap a ma hezky styl wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
  • Ahoj! Sly je nejen nádhernej chlap,ale hlavně má srdce a to se odráží v jeho božských filmech.Neexistuje pro mě nikdo lepší!!Ale at už prosím netočí žádné pokračování Rockyho ani Ramba...to už nebude ono,nic se nemá přehánet že? *13*
  • Sylvester je opravdu nejlepší herec na světě. naprostá špička. Rocky, Rambo, Demolation man jsou nej. filmy .
  • rocky

    rocky,ten první je dost kvalitní filmek,ten zbytek je slabší,rambo bez komentáře,cliffhanger,soudce dredd,demolition man atd.diskutabilní,včera proběhla na čt1 akční komedie Ve jmenu angela,což bylo slušny,každopádně sly je sympaťák
  • sly

    sylvester stallone je nejlepší a mimochodem Dašen jak to žes to věděla,že tady půjdu ,sory,že ti píšu teprve až teď už jsi dlouho nenapsala,tak napiš
  • SLY

    možná to bude divný že píšu já ale říkám ti kámo, seš největší boss na světě. Fakt borec. makám na tom abych vypddal jak ty.
  • sly

    Ahojda,,toho chlapa prostě miluju....Helčo,kde je jen 7 fandů,že bych se přidala..ať je nás víc!!!
  • Stallone

    Je to prostě supr herec!!!Chtěla bych bejt jeho dcera. :o)
  • Stallone

    Ahojky Sylvester je nejlepší udělal sem o ním klub na serveru http://www.hofyland.cz Ten klub se jmenuje Sylvester Stallone - legendární herec registrace tam stojí na diskuzach 20kč sms, takže to není moc, sem hcodit nebudu Go Rocky's
  • Sly

    Udělali jste mi všichni radost, protože mám stejný názor jako vy. Sylvester je prostě nejlepší!!! Akorát mě mrzí, že v jeho fanklubu je nás pouze 7.Mějte se!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit