Přejít na výpis diskuzí

Tatiana Vilhelmová

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dotaz

    Ahoj všichni.Hrozně dlouho přemýšlím a pátrám,jak se jmenoval film,ve kterém hrála Tatiana,jak byla na večeři u svého přítele a jeho rodiny a měli na toaletě nastavené splachování s malým množstvím vody,aby ušetřili.No bohužel šla Tatiana na velkou potřebu a pak jí to nešlo spláchnout a nevěděla co s tím,tak vzala bobek do sáčku nebo novin a hodila z okna.Akorát to naneštěstí nebylo okno vedoucí na ulici,ale asi do nějakého špajzu té rodiny nebo co to bylo.M"že mi někdo moc prosím poradit?Předem moc děkuji.Kdyžtak mi napište na Pajinec@seznam.cz
    • Re: dotaz

      Grandhotel ....ps:nz..
  • Tatiana a Anja Geisler.

    Myslím,že kromě toho,že jsou obě velmi přitažlivé ženy,si je velmi vážím proto,co dělají v předvánočním období... Všiml si toho někdo ? Na stream.cz jsem poslouchal report. s Anj.Geisler. a některé věci jsem si uvědomil až on.line.
    Závistivci jejich úspěchů ať prosím až nereagují... *9* *9* *9* *9* *9*
    • Re: Tatiana a Anja Geisler.

      Omlouvám se za chybu - správně, ať nereagují ..... Díky. *3*
  • Soukromé pasti

    moc se mi líbila v prvním díle Soukromých pastí v díle Něžný vetřelec, kdo neviděl tak vřele doporučuju se na ten díl podívat, je k dispozivi na http://archiv.nova.cz/
  • BEST of BEST!!!!!!

    Tatianu Vilhelmovou považujeme za nejlepší herečku, asi nejen v současné době, asi absolutně. Ona je úžasně přirozený talent, vše hraje s plným nasazením, velikou účastí a přitom je vždy úžasně lidská. Někdy máme pocit, že příběhy ve filmech nehraje, že je doslova žije. Tatiana Vilhelmová je nejlepší z nejlepších - prostě best of best!!!
  • alanw

    Tinka

    Je prostě nádherná.... *14*
  • Nejlepsi herecka

    Tana je pro me nejlepsi ceska herecka. Strasne moc mam rada vsechny filmi ve kterych hraje. V kazdem filmu hraje uplne odlisneho cloveka, ale pritom v kazdem se do role uplne vciti. Treba v serialu Josef a Ly a film Duse jako kaviar. Uplne odlisna povaha te role, ale ve vsem ji to uplne verim a ta role se mi k ni vzdycky hodi. Ma neuveritelny talent. Doopravdy uuuuuzasna herecka!!!! *3* *4*
  • blahoprani

    Zdravime celou vasi cerstve rozrostlou rodinu a moc gratulujeme k miminku. Přejeme hodne stesti a zdravi. Robin Soudek,Zdena,Honza a Ondrasek
  • Skvělá herečka

    Táňa je úplně úžasná herečka. Velice se mi líbila ve filmu Chyťte dokdora. Je opravdu skvělá!!!! *3* *3*
  • Paní Táničko

    Omlouvám se za důvěrné oslovení. Čekáte miminko a tak jsem Vám chtěl popřát hodně štěstí a hodně krásných chvilek s ním. Sice nám budete chvilku chybět, ale třeba právě nosíte další filmovou hvězdu. Tak se "nám" o ni dobře starejte, aby naše děti měli komu psát vzkazy na této stránce.... *15*
  • Podoba

    Ahoj Taní, jste jak můj stín. Tolik lidí mi říká, že jsme si podobné i ten hlas....:o)))) Tak si tu koukám na Vaše fotky........no...něco na tom bude......ale asi to nevidím jako oni..:o) Jinak jste super herečka....:o) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit