Přejít na výpis diskuzí

Tatiana Vilhelmová

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Táňa Vilhelmová

    Velmi milá, inteligentní a krásná.A navíc umí hrát. Škoda, že člověk nemůže mít všechno. Uchvátila mě v pořadu Uvolněte se, prosím, ani Kraus se do ní tentokrát nestrefoval. *14*
    • Inteligentní moc není když opustí manžela se ktreým má dvě děti a potom oblbuje mladýho kluka
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!!! :)
  • nejherečka

    ahoj táňo,minulý týden jsem viděla medvídka,super,ale jen tvojí maličkostí,teď se dívám na kolotoč,prostě mi je fajn,když hraješ,moc díky jsem unešená
    • Re: neherečka

      Je namyšlená a hloupá. *13* *13* *13*
      • A arogantní
      • Re: Re: neherečka

        Je zajímavé, že jsi fanoušek namyšlené a hloupé ženy.... že by komplex méněcennosti? Já myslím, že je svá - pro mne je příjemná, má jiskru, šarm a prostě umí. Umíš aspoň to, co ona?
  • Podoba

    Ahoj Taní, jste jak můj stín. Tolik lidí mi říká, že jsme si podobné i ten hlas....:o)))) Tak si tu koukám na Vaše fotky........no...něco na tom bude......ale asi to nevidím jako oni..:o) Jinak jste super herečka....:o) *3*
  • blahoprani

    Zdravime celou vasi cerstve rozrostlou rodinu a moc gratulujeme k miminku. Přejeme hodne stesti a zdravi. Robin Soudek,Zdena,Honza a Ondrasek
  • alanw

    Tinka

    Je prostě nádherná.... *14*
  • BEST of BEST!!!!!!

    Tatianu Vilhelmovou považujeme za nejlepší herečku, asi nejen v současné době, asi absolutně. Ona je úžasně přirozený talent, vše hraje s plným nasazením, velikou účastí a přitom je vždy úžasně lidská. Někdy máme pocit, že příběhy ve filmech nehraje, že je doslova žije. Tatiana Vilhelmová je nejlepší z nejlepších - prostě best of best!!!
  • MÁM NOVINKU!!! *14* *14* Včera jsem mluvila s Táňou a ona mi řekla, že v sobotu (to jako zejtra) budou mít s Vojtou tajnou svatbu!!! *6* Ale slíbila jsem jí, že to nikomu neřeknu!!! Tak to nikomu neříkejte, JO? *3* *3* *15* *1* *2* *5* *6* Díky *3* Vaše HEPTA *12*
    • milá heptičko, už se moc těším na jejich svatbičku, určitě v sobotku dorazím ♥♥♥♥♥♥ *14* *14* DÍKY MOC ZA ZPRÁVIČKU ♥♥♥♥ ZBOŽŇUJU TĚ, MOJE ZLATÍČKO HEPTIČKO ♥♥♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* PUSINKU :***
  • tatiana

    tatianu mám celekm ráda...je to dobrá herečka....taky jí mám ráda ptz mi trochu připomíná millu jovovich...která je BEST!na světě...fakt na ní koukněte....hlavně v resident evil je nejlepšííí!!!!mám jí moooc ráda a je nejlepší na světě....ale tatiana celekm ujde...;-) *3* *3*
    • Re: tatiana

      Tatiana je nejlepší a né že je lepší někdo jinej. *13* *5*
  • kerm

    Namyšlená

    Byl jsem na jejim Vánočním bazaru v prosinci. Byla hrozně protivná a skoro se neusmívala. Není tedy zrovna moc simpatická. To Aňa Geislerová byla moc milá. *9*
    • Re: Namyšlená

      ehm ehm
      sympatická se píše s tvrdým y *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit