Přejít na výpis diskuzí

Taťána Míková

OSOBNOST 14.6.2007 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taťána

    Přeji vše nejlepší k svátku, hodně štěstí a ještě více lásky. *14* *14*
  • Tánička

    Je mnoho krásných žen ale k Táně cítím obdiv jak k žádné jiné. Děkuju, že ji mohu tak často vidět. Bohužel jen v TV. *14*
  • tatianka

    ste sexy
  • Hu

    ...přeji Taťánce vše nejlepší v novém roce... *14*
  • Taťana

    Je to nadherna ženská. Vždy se těším na jeji počasí. Dal bych vše za rande s ní.. *14* *14*
    • Remek

      Rozumím Ti, rozumím, když ji vidím, tluče mi srdce z platonicky zoufalé lásky a cloumá mnou vztek z beznaděje *16*
      • Re: Remek

        Jo jo přesně tak. *14*
  • 11,10,2009

    Milá paní Taťano, to vše tady je pravda, kultivovaný projev, srozumitelná, krásná čeština a v neděli - jen slzy beznaděje, Vaše oblečení-nádhera! decentní rozparek odhaloval, jen to co odhalit měl a mohl, účes a líčení opět bezkonkurenční. Jste ozdobou obrazovky. Já bych Vás jen hýčkal krásko. Platonik.
  • hu

    ...už mraky a milióny let jí miluju, vím že jí to nikdy nebudu moci sdělit a ničí mě to... *16*
  • Krásna dáma

    Ste fantasticka,len tak dalej.
  • Taťána je opravdu krásná dáma
    • Kolik máš dioptrií Milane? *8* *15*
  • Děkuji

    Zdravím Vás, paní Taťáno, děkuji Vám za Váš kultivovaný projev, který se hned tak nevidí. Jste příjemná a - toho si moc cením - mluvíte správně ČESKY, bez nějakých nádechů dialektu, který bohužel velmi často zaznívá z televizní obrazovky u dabingů, ale i od moderátorů a moderátorek zpravodajství na různých televizních kanálech. Ti by měli působit profesionálně a mluvit správnou češtinou. To je bohužel vzácnost, o to více vynikáte právě Vy. Máte úroveň! Ještě jednou díky! Přeji Vám všechno jen to dobré! Jarmila
    • Re: Děkuji

      Máš pravdu s tím projevem,říct ve 12 odpoledne :"Dobrý večer!! se skutečně hned tak nevidí!!! *1* *1* Nebo přeju vám dobrý i když oblačný večer!! Je to prostě trapka,mluví jako trapka a vypadá jako trapka!! *1* *15* *15*
      • Re: Re: Děkuji

        I kdyby řekla ve středu že je čtvrtek, nepřestanu ji milovat!!! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit