Přejít na výpis diskuzí

Terezie Kašparovská

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    MILÁ TEREZIE !
    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM !!! JIŘÍ
    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *5*
  • terezie

    a ja pracuju s jejim muzem, hec! *1*
  • A moje kámoška ... :)
  • Paní Kašparovská, normálně jste moc pohledná a milá bytost, jen se obávám, že na Partii prostě nemáte. Sice jste připravená, máte nachystané otázky, leccos jste si předem zjistila. Ale ... Vaše reakce jsou nedostatečné. Když např. pan Bělobrádek pláče nad finančním stavem našeho státu, měla jste okamžitě reagovat v tom smyslu, že on především má podíl na tzv. církevních restitucích, díky nimž jsme všichni prachsprostě okradeni ! Nemusela byste samozřejmě tak příkře, ale co je pravda, to je pravda ! Tento pán totiž nemá morální právo kritizovat výběr daní, ani cokoliv, co souvisí s ekonomickým stavem státu.
  • Půvabná žena

    Moc se přimlouvám k předešlému účesu.Byl
    atraktivní a dělal vás mladší.V reklamním šotu,kde vám slušel radostný úsměv vás zvýraznila červená šála.Snad se mně podaří pozvat vás jednou na kávu.
    Váš obdivovatel Karel Guth
  • Prosím vás, přestaňte tak štěkat, střílet hlasem, jako kulometem. Nedá se to poslouchat!To s někým závodíte, kdo to umí říci nejrychleji?
    Mně připadá, že si myslíte, že před televizí sedí jen hlupáci. Uvádíte zprávy a né pořad pro děti. Nemusíte být stále v křečovém úsměvu.
  • Vážená paní,v dnešní Partii jste se dopustila desinformace ohledfně přítomnosti ruské ponorky ve švédských vodách.Tato původní zpráva byla švédskou stranou později dementována slovy,že se přítomnost ruské ponorky NEPROKÁZALA ! Doporučuji čerpat informace i ze zdrojů,které nekorespondují se současným mainstreamem.Vím ,že ve Vašem postavení je to těžké.
  • Já teda nevím jaká je Terezie moderátorka (nesleduju), ale za matku bych ji rozhodně nechtěla. Zrovna jsem měla možnost ji sledovat v jejím rodném městě, jak učila dceru jezdit na kole a to byl teda zážitek. Holčička se bála rozjet, plakala, matka křičela, vyhrožovala, padla i nějaká ta rána a to všechno trvalo víc než hodinu. Hamba. Mrcha je slabé slovo. Něco podobného jsem v životě neviděla. Kolemjdoucí sousedé se zastavovali a snažili se zmírnit situaci. Případ málem na sociálku. Nepřeháním. Kéž by si tohle přečetl někdo z jejího okolí a vrátil jí to rovným dílem, protože ta holčička je na to ještě malá. *9*
    • To co tu tvrdíte určitě neni pravda,paní kasparovska je určitě úžasná máma a já bych ji za ní klidně chtěla je to fajn člověk. A dceru ma ráda a nikdy by ji neublížila. !!!!! :@ Tak se s téma urazkama jděte vycpat!!!! :@
    • Pavlo, čiší z Tebe zloba a nenávist. Dělej s tím něco.
      • Zloba a nenávist čišela s téhle rádoby matky. Já jenom lituju té holčičky a v tom žádná nenávist není.
        • Místo vysedávání u netu a sepisování blábolů vezmi do ruky pravidla českého pravopisu. Byl by to lépe zužitkovaný čas *3*
  • Milá Terezie jste suprová a moc Vám to sluší.Neděláte ze sebe žádnou českou celebritu a jste velmi pohledná a příjemná. To co píšou ty závistivci ať si dojdou na oční. Přeji Vám hodně úspěchů a vydržte na té obrazovce co nejdéle. Petr z Plzně.
  • Vážená Ivano, kolik ještě použijete nicků? Ivana, Lili, Pavla - tak to by snad stačilo. Nachomýtla jste se a běžně nesledujete - tak to nejspíš nevíte, k čemu se používá přepínač. Když se mi něco nelíbí, tak to nesleduji. Ale to je příliš složité, protože je lepší anonymně zvracet na diskusi, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit