Přejít na výpis diskuzí

Dwayne Johnson

OSOBNOST 31.12.2006 
186 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • the Rock

    the rock je fakt super chlap, a je dobrý herec a je velmi sexy. Moc mu fandím. *14* *14* *14*
  • Lidičky jelikož nejsem sviňa *4* tak se s vámi podělím o ňáke fotečky našeho miláčka. *14* Držte mi palečky ať se to v te fotogalerii objeví *1*
  • The Rock je fakt čupr borec *14* ikdyž s tím wrestlingem je to tak trochu pravda,ale nikdo nemůže vyhrávat pořád,že *13* ale náhodou myslím,že úspěchy má a není jich málo. *5* Jinak jako herec je taky suprovej *3* Jo a někdo se ptal na rodinu...takže má manželku aj špunta (myslím že holčičku). *1* Tak zatím zdarec, mějte se *5*
  • WRESTLER?

    Poznal sem Rocka dřiv jako wrestlera než herce.A jeho uspěchy jsou pochybné ve wrestlingu byl dobrej ale rozhodně nebyl nejlepší.Mužu menovat UNDERTAKER,STONE COLT STEVE AOSTYN,TRIPL-H and many more... Jo a že měl 7xtytul WWE Flair ho měl 16X WOOOOOOOOOOOOOOO!
  • Je dobrý wrestlér a také moc dobrý herec,ale zajímalo by mně jaký je to člověk.
  • Je to fakt borec vyděl jsem ho zapasit a řeknu vám fandům the rocka že přes držku bych od něj dostat rozhodně nechtěl. Ten svoji silou zesměšnuje tank .A podle mého názeru je mnohem lepší akční hrdina než byl arnold ze stallonem dohromady.A je fakt dobrej herec a Vin Diesel je o proti němu plešatá sračka.A moc se těším na jeho další filmy. *4* *5* *3* *3* *1* *1*
  • The Rock je krásný kus chlapa, takové ho mít po boku *14* Musím se ale pochlubit, já ho po svém boku chvíličku měla a to když jsem se s ním vyfotila v Londýnském muzeu voskových figurín *3* Chtěla bych ho taky někdy poznat naživo, abych si o něm mohla udělat pravdivý obrázek. Ve wrestlingu je za drsňáka a ve filmu Král Škorpión je slaďoučký *3*
  • the rock mel zustat u wrestlingu ne . jo a nema deticky ale je zenaty ale jenom 0,5 roku *3*
  • neviete či je Rock ženatý a či má nejaké detičky?
  • no je to síce zaujímavý típek,len neviem či pri tolkých svaloch vie,po čom v skutočnosti žena túži.Mám taký pocit že si asi rád hraje...ale v skutočnosti je niekym úplne iným...
  • Porazil sem rocka ve wwf a rewu Toho prďolu porazí ve wresigu každej By Stone Cold from wwf and raf
  • chtela bych se s nim setkat osobne......a udelam pro to maxximum..protoze chci poznat jakej ve skutečnosti je...............ale rekla bych ze je to normalni fajn chlap......asi je idolem mnoha zenskejch..........poradnyho chlapa by chtela kazda:-))))))))))))))))))))a asi s nim musi bejt dobrej pokec........pokud se k nemu chovas normalne........:-))))))) *14* *5* jo a kdybyste se neco doslechli tak tu sem a cekam na vas!
  • na něm se mi liběj ty jeho svaly.........myslim ze dokaže žensou ubranit a to je fakt plus......jinak je to dobrej herec,moc se mi libil v skorpion king...tam sou hodně vydět ty krasný svaly............proste ho zeru lidi.takze se nedivte *5* *14*
  • .

    hraje dobře (film mumie a mumie se vrací) skvělí herecký víkon *1* *1* *3* *5* *4* *3* *15*
  • *5* je to král
  • Je úžasnej, *3* a to jeho tělíčko, prostě SUPER *1* Nikytka Je to SUPER CHLAP se Super TELEM!!!A ty jeho uhrancivy oci!!!POZOR!Neco dost podobnyho mam doma. *15* *13* Hanča
  • Rock je good herec

    je super herec a kdybys te něco o něm slyšeli tak mi napište *1*
  • Ahojky lidičky *3* The Rocka zbožňuju je to můj neoblíbenější herec na světě! *14* Lowuju ho *14* sháním všechny skvělý stránky,fotky,obrázky,... co nejvíc prostě.. kdo se podělí přes net napísejte mi na mail a já se určitě ozvu a pokecáme a o tom.. domluvíme se a tak*1*mco plosím.. díkec a mějte se fajn ozvětě se The Rock*5*
  • the Rock

    přesná výška a váha the Rocka je 198cm a 115,6kg *16*
  • Rock

    Ahoj Rock je ten nejbáječnější chlap pod sluncem je to muž o kterého se mohu kdykoliv opřít a vím že se na něj mohu kdykoliv spolehnout , nechci hrdinu ale pořádnýho chlapa!!! Rock má ten nejsvůdnější úsměv a krásní oči, škoda žesem se sním nesetkala osobně, může prosím někdo oněm napsat víc děkuji. *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit