Přejít na výpis diskuzí

Dwayne Johnson

OSOBNOST 31.12.2006 
186 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    je to krásnej,sexy a roztomilej chlap,naštěstí jeho dvojníka mame v našem malé městečku(akorád je bílej) takže si vždy uživam pohled na něj protože takovýhle krásný chlapi(myslim i v obličeji *1* )se jen tak nevidí,ale jak víme na kráse vždy nezáleži,ale je hezký se na ni alespon kouknout *1* takže *14*
  • 196 cm? A proč je zároveň s Triple H, který má 188 cm a o kousek větší než John Cena, který má 185 cm, to by mě zajímalo :)
  • nej

    A tedka ten wrestling je uplně ubohej misto mlaticek the rocka tam jsou take hovna jako john cena atd.the rock a stone cold hlavni tahouni ubec v historii wrestlingu
  • Prvá oficiálna Slovensko & Česká facebook stránka pre info o Dwayne The Rock Johnson Chceme byť najväčšia tak nás prosím podporte jedným like

    http://www.facebook.com/pages/Dwayne-The-Rock-Johnson-Slovak-Czech/141485019330635
  • je to nej borrec

    toto je největší frajer kereho znam take borce tady asi v CR nenajdetee je prostě nej *3*
  • SUP-DUPR

    The Rock je nejlepší a je nejvíc SEXY *4* *5*
  • Martykiller

    Jde vidět že víš o wrestlingu kuloví není to otom kdo vyhraje ale je to prostě zábava
    on jí uměl udělat je to show man a měl dobre hlášky jestly umíš anglicky.Dej si v youtube THE ROCK FUNNY MOMENT.
  • SEX

    Je nadherny typek,hezciho neznam,fakt moooc sexy.
    • Re: SEX

      a co john cena ??? *1*
      • Re: Re: SEX

        to je dle mého názopru namachrovaný týpek....nic víc
  • prue393

    ...

    Krasavec *14* *4*
  • miluju wrestling od sedmi let. všichni mi říkají holka ty a wrestling. Jako wrestler jste můj idol *4* info: je mi 13 let MucQ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší