Přejít na výpis diskuzí

Theo James

OSOBNOST 4.5.2014 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hodně štěstí k narozeninám Theo James
  • Happy B-day Theo *14* *4* *3*
  • Musela jsem si na něho zvyknout, když jsem poprvé viděla trailer na Divergenci, říkala jsem si: "Jejda, co to do role Tobiase obsadili za gorilu? *1* ", ale když jsem se tak dívala na fotky herců, kteří Tobiase málem hráli... neměnila bych *1*
    • Já taky! :D čekala jsem někoho mladšího, ale nakonec jsem ráda, že on. :D :)
  • Nemám ho moc ráda a navíc mi připadá strašně škaredý :( Ale Divergence je skvělý a úžasný film, jsem z něj nadšená *14*
  • Myslím si,že tento film je velice nevhodný pro děti a mláděž.Jsou tam moc erotické scény,které se měly vystřihnout...:D Mohly tam dát teda mnohem hezčího herce,protože Tobias se mi vůbec nelíbí, ale čtyřka je strašně sexy...:D Nechápu,proč čtyřka nehraje i Tobiase....Omlouvám se jestli tady někoho pohoršuji,ale je to můj názor.... *14*
    • Bez urážky, ale Tobias a čtyřka je ta stejná osoba a hrajeho stejný herec *1*
    • Návrh: přečti si i knihu, podívej se na film ještě jednou, nebo radši osmkrát a pod lupou a zpomaleně a pak kritizuj. *3*
    • Tobias a čtyřka jsou jedna osoba,tobias se jmenuje ve skutečnosti,čtyřka je přezdívka. Erotika zde vůbec není.
    • Proč tě nechápu?:DDD Vždyť Čtyřka je Tobias...:DDDD
    • WTF???
    • ty si jaká pi*a -________- v Divergencii bola len jedna jediná "erotická" scénka a to bolo v simulácii ;)) dobré ráno ;)) bože -___- prečo nehrá štvorka Tobiasa??? lebo to asi je TOBIAS.. tvl takéto komplexy mať -.- je*em celý systém *16* *16* *16* *16* *16*
    • tak mě jen napadá jestli jste film vůbec viděli. Tobias a čtyřka jsou jedna a tatáž osoba,takže logicky je hraje jeden herec. A taky by mě zajímalo jaké erotické scény máte na mysli.
  • Tobias (Čtyřka) je úžasný. Nikoho jiného bych tam nedala a Theo se k Shai hrozně hodí a ona k němu. Misim že jsou dobrý pár i když tvrdí že je to tajemství. Miluji ho. ♥:'(
  • podle mě se tam perfektně hodí *4* neumím si představit v Divergenci jako Tobiase(Čtyřku) Ansela Elgorta , a ani si neumím představit v Hvězdy nám nepřály(TFIOS) jako Guse Thea Jamese *1* podle mě je tohle přiřazení úplně perfektní *4* *3*
  • Je opravdu úžasný :)
    Doufám, že s Shei budou, jako pár, což už možná jsou :D
    Miluju ho :D
    • nie,on má priateľku :) a so Shai sú ako brat a sestra :))
    • divergent_love
      predpokladám že pár sú, pretože sa o tom všasde hovorí a navyše k sebe majú naizaj veľmi blízko. sú si súdení ako Trsi a Tobias... sú to také dve puzzle, ktoré do seba zapadajú. dopĺňajú jeden druého a navzájom sa učia. je to krásne...
      • Takže by (spoiler) měla Shailene umřít? (Nečtěte, kdy nechcete vědět konec Aliance *3* ) *4*
        • (spoiler)
          Ano, Shailene v Alianci umře.
  • Je naprosto úžasný a taky si myslím,že se do Divergence hodí:3 A taky se perfektně hodí k Shai,ikdyž je jejich vztah zatím "tajemství" stejně jim to spolu sluší i tak:)
  • Je naprosto super a do divergence se hodi podle me teda *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit