Přejít na výpis diskuzí

Tobias Sammet

OSOBNOST 2.5.2007 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano i Tobisa je úžasný zpěvák ale chci říct ze projekt avantasia neprekona nic :-)
  • Masters forever!

    tak to co Tobi se svou partičkou předvedl na Masters bylo naprosto dokonalý!!!kotel tam byl slušnej už na začátku ale nejvíc mě dostalo jak po tom,co řekl,že tam natáčí live dvd,všichni začali tleskast,skákat,pískat a křičet...na konci bylo vidět jak zatlačuje slzy...a tak to má bejt!ne že to odzpívá a odejde jako některé ostatní kapely.
    • vosje

      Re: Masters forever!

      No byl to masakr! Mn zase Tobias naprosto sejmul tím, že ač nikde na žádné štaci nedával žádný slaďák, tak na Masterech dal Lost In Space a ještě u toho vylezl na tu konstrukci, takže jsem současně tála a zároveň se o něj třásla strachy, takže když skončil, byla jsem z něho úplně hotová. *14*
      • miska444

        Re: Re: Masters forever!

        jj nmoje řeč bylo to ůžasné!!!!!
  • Edguy jsou perfektni tlupa, No a Sammet : to je Pan Zpevak *1* *1* *1*
  • tady je tobiasova přítelkyně jenny ronnebeck *3*
  • Alespoň nově příchozí...

    ... by mohli něco po sobě tady zanechat. To je neuvěřitelné, jak je tu mrtvo. Přitom MOR a s ním spojený koncert Avantasia je za dveřmi a nové CD EdGuy na cestě...
  • vosje

    The Savage Poetry

    Tak jsem konečně slyšela Tha Savage Poetry, předělávku prvotiny Edguy, vydanou v roce 2000 a jsem úplně nadšená, co s těma písničkama udělali. Když jsem slyšela tu prvotinu, zdálo se mi to nudné. Teď, když poslouchám tu předělávku, tak jsem unešená tím, jak jsou ty songy najednou krásné a zdá se mi, že je to snad nejlepší jejich album. *14*
  • gothicangel

    Tobiasovi vlasy

    hele a že vipadal Tobias líp s dlouhejma vlasama?? *3* *1*
    • Re: Tobiasovi vlasy

      totera jo
    • Re: Tobiasovi vlasy

      to si piš že byl hezčí s dlouhejma *1*
  • má přítelkyni

    Mě by teda zajímalo co to je za přítelkyni *7* (chudák Tobi)... *16* *4*
  • Autogram

    Chtěla bych napsat Edguy o autogrm. Nevíte někdo jejich adresu, kam se to může posílat?
  • christn

    Jenny

    ahoj chi se zeptat víte někdo jak vypadá Tobiasova přítelkyně jenny ronnebeck? By mě docela zajímalo jaký má Tobias vkus a nikde nemůžu najít o ni ani zmínku a hlavně žádnou fotku... Nemůžete mi někdo dát tip kde hledat nb ještě líp mi ji ukázat: *7* díky *15*
    • Re: Jenny

      http://edguytasiarenaissance.blog.c z/
      • Re: Re: Jenny

        http://edguytasiarenaissance.blog.c z/
        je to poslední fotka na stránce
        • tobylady

          Re: Re: Re: Jenny

          Jeeej :D Můj blog :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit