Přejít na výpis diskuzí

Tom Hiddleston

OSOBNOST 28.5.2012 
64 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tom Hiddleston je sexy
  • jako Loki je sexy *14* *14* *14* *14*
  • Je neuvěřitelný ! .
    Opravdu jsem si ho zamilovala. *14*
  • výbornej herec!!!!! miluju ho!!! *14* *14* *14* *14*
  • Je to strašně užasný herec,má krásný hlas,je pěkný a je neuvěřitelně charismatický.Vypadá jako getleman(Což podle mě je).Když se dívam na videa s ním a fanoušky připadá mi že se k nim chová naprosto nádherně a k dětem ještě víc.Myslím že se to užasný člověk s dobrým srdcem *3* *14*
  • skvělý herec, moc jsem si ho oblíbila *4*
  • Je krásnej , má krásný oči a úsměv :)) jako Loki je fkt hodně přitažlivej
    <3 :* hned bych ho znásilnila :-p :DD :)) Miluju ho fkt Boží herec :)) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *2* *2* *2*
  • tom.william.hiddleston
    Je tu někdo Hiddlestoner jako já?! Já ho totiž žeru ty jeho psí oči, ten úsměv, jeho ruce, jeho hlas, jeho postoj, jeho optimismus, jak sedí a jak řekla jedna holka ma to Tom těžký každá žena na světě by ho chtěla znásilnit :) On je prostě úžasnej !!! http://www.facebook.com/TomWilliamHiddleston
    • Taky jsem Hiddlestoner :D I'm in a Loki's Army... :-) *14* *14* *14*
      Nejlepší herec a člověk jakého znám.... *2*
    • Slendy
      Já taky zbožňuju :3 je prostě úžasnej,ten krásnej úsměv,všechno... *14* a patřím do Loki's Army :D
    • Taky jsem do něj takovej blázen!! :D přesně moje slova, ty oči, úsměv, všecko!!! :-* <3 *14*
    • Jo, já jsem taky :-)
      Plně souhlasím s tou poznámkou u jména tohohle profilu - Life ruiner!
      Bývám na určitá období fanda různých herců, ale tohle bylo opravdu silné.Ten člověk má úžasnou kombinaci charismatu, radostnosti, profesionality, talentu a šarmu, že mě to na pár týdnů přikovalo k počítači taky!
      War Horse, jeho seriály když byl mladší, dokonce Deep Blue Sea jsem viděla. Ale na to se lidi nedívejte, je to umělecká totální depka. Přece jen, je to divadelní herec.
      Jo, a jako Loki, je opravdu přitažlivý, ale jestli jste ještě neviděly, tak si vložte do vyhledávače na youtube: Tom Hiddleston in "Henry IV". To je nejsladší role, v jaké jsem ho viděla.
      Jen doufám, že se sem dostane Hollow Crown(2012) i na DVD v češtině. Koukat na Shakespeara s anglickými titulky jsem zkoušela a je to téměř nemožné!
      Dejte vědět, co vy na něj v klasice :-)
  • On je boží. Souhlasím že role Lokiho je jeho nejlepší a myslí si to i on.
  • Miluju Toma je to úžasný chlap a chci abi knám přiletěl do Čech
    • Dobrý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit