Přejít na výpis diskuzí

Tom Beck

OSOBNOST 11.8.2008 
187 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeeviik

    =))

    Tomíku alias Bene,
    seš úžasnej a dokonalej,máš krásný kukadla a úsměv,kterej mě vždycky dokáže udělat štastnější...:oP
    mocinky tě mám ráda a doufám že v Kobře 11 zůstaneš co nejdýl...abych si tě mohla co nejíc užívat...=))
    seš slaďoučkej,roztomilej a pro mě ten nejkrásnější na světě...:o)...xDxD *14* *14*
    • puspuspusinka

      Re: =))

      JoJoJo Ewíí *14*
      Přesně, tentokrát by mohla vyměnit Semira a dělat nesmrtelnýho 100 let ne? *15* Ale kobra bez Semira by zase nebyla Kobrou, takže doufám, že tam z§stanou už tyhle 2 a nikdo jinej !!! *14* *14* *14*
      Yeah ... Beníku=Tomíku .... Yeah ... *14* *14* *14* *14* *14* I lowe you !!! *14* *14* *14* *14*
      • jeeviik

        Re: Re: =))

        souhlasím...Beníka mám strašně moc ráda *14* *14* ...ale zase bez Semira to není ono...takže už jenom oni dva a nikdo jinej... *1* *1*
        • puspuspusinka

          Re: Re: Re: =))

          mno přesně já úplně totálně milowala i Jana a Toma, ale prostě kombinace Beník a Semir je BEST !!! To se jim fakt děsně povedlo !!! *1* *1* *1*
          • jeeviik

            Re: Re: Re: Re: =))

            tak to rozhodně.. *1* *1* vždycky jsem měla nejradši Jana...a pak přišel do Kobry Ben..=))a od tý doby mám nejradši jeho *14* *14* myslím že Semir a Ben jsou ty nejlepší parťáci co zatím v Kobře byli (a doufám že zůstanou *1* ) ta kombiace zoodpovědnýho manžela a tatínka od rodiny a oproti tomu mladej a ještě ne moc zkušenej kluk co nemá ani páru o svý budoucnosti...tak ta je naprosto dokonalá...=)) *1* *1* *15*
            • puspuspusinka

              Re: Re: Re: Re: Re: =))

              zapomělas ještě normální policista a bohatej klouček a k tomu zelenáč ale moooc hezkej jo a tedka sem si četla o kobře článek a chudák Tomík má to těžký, ti pak powím proč *14*
  • kataabara

    Tom

    Ahoj mám blog jen o Tomovi. Pokud hcete můžete se přihlásit jako moje sb pokud máte blog a aspoň jeden článek o Tomovi na svém blogu. Nebo se jen koukněte.
    Adresa je v odkazech na této stránce a odkaz se jmenuje fanklubtomabecka.blog.cz
    Je to jenom o něm. *14* *14* *3* *4* *14*
  • puspuspusinka

    I Love you Tomíku !!!

    Miluju Tě!!! *14*
    A úplně BEST jseš v Kobře,...bože můj jak moc bych chtěla s tebou natáčet kobru miluju už dlouho, ale tys tomu dodal šťávu !!!
    *14* *14* *14* Jseš nejlepší !!! *14* *14* *14*
  • ro

    mr

    Vše nejlepší přeje MISTER ROHRAUER.
  • Ty p*čo to je kunďák, ty kráávo, toho bych sežrala!!! ♥
  • slatky

    je slatky mooc se na nej divam ma good fotky *1* *4* je uple hustej
    • any-sek

      Re: slatky

      jasny jamale *1*
  • Tom beck

    čau, nevíte v jakém dílu byl Tom Beck na začátku nahý??? díky
    • Jo vím je to na youtube.zadáš Squadra Speciale Cobra 11 Ben Jager sexy a hned to první.Je to sice ve špatné kvalitě,ale nic lepšího jsem nenašla.
    • Ahoj je to 13série 13 díl-spiknutí
    • díl Spiknutí *14* *15* *3* *5*
    • basterd

      Re: Tom beck

      jestly myslíme ten stejný díl tak se jmenuje "spiknutí"
  • Autogram

    Jeho adresu bohužel nemám ale myslím že by se dala na internetu zjistit!!!!Takhle jsem zjistila i adresu Hannah Montany a poslala jí žádost o autogram!!!Třeba by nám ho taky napsal! *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14*
  • mikaila

    TOM BECK

    Tom je fakt krásnej a má nádhlerný oči. *14* *14* *3* *4* *8*
  • rendy97

    Přání

    Jseš nejlepší v Cobře11, protože ta role ti fakt jde!!! Taky tvůj věk je skvělej, prostě jseš úplně nejlepší chlap, jakýho jsem kdy viděla!!! Prostě... V Cobře11 ti to MOOOC sluší a já věřím, že jseš fakt fajn chlap jak v Cobře11, tak ve skutečnosti. Miluju tě a NIKDY nepřestanu!!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit