Přejít na výpis diskuzí

Tom Welling

OSOBNOST 31.12.2006 
130 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 10

    Prvni díl nesoucí název Lazarus(Zmrtvýchvstání) bude uveden v Sobotu, 25.9.2010, 02:00 SELČ
    • Re: 10

      na jakem programu?
      • Re: Re: 10

        u nas ne v zahranici
  • milacek *14* *14*
  • ei123

    dotaz

    mam dotaz jak se jmenuje jeho zena jestli to nekdo vi. diky za odpoved *1* *1*
  • lucinka9494

    narozky

    Happy birthday Tom!!!! *14* *14* *14* *1* *1*
  • Nááádherný chlap....... *14*
    • Re:

      No moje sestra říká že je hnusnej,ale já říkám že je hezkej. *4*
      • Re: Re:

        Bůh žehnej tvé sestře *3*
        • sima

          neviem komu tu ma boh zehnat.tebe urcite nie
          • Jahudka

            Tom Wellnig je super herec a je krásnej, já mám ráda jako za herce
      • Re: Re:

        čus
  • ne

    nn Tom je nej!!!..a ti co tu o něm píšou ošklivý věci jen pouze záviděj!!!!! *1* *1* *1* je to hezkej chlap,ale zas každej jsme ňákej...každýmu se líbit hold nemůže..mě se osobně víc líbí Tom *14* *14* *14*
    • Re: ne

      ja přesně aspoň si nepřipadám sama protože z mýho okolí ho nekdo neobdivuje a už jsem si propadala trapně *3* *14* *14*
      • aja05

        Re: Re: ne

        Měla sis za co připadat trapně tom welling je naprostá ztráta času, je to nejhorší herec jákýho znám, je to idiot.Nechcu vám do toho kecat, ale už byste s ním měli přestat.Vy co se vám líbí, tak ste trapný a já vás nechápu, je hroznej a hnusnej!!A navíc by si o vás neopřel ani kolo, sorry, ale je to pravda, on ani neví, že existujete a nemá o vás zájem a nikdy mít nebude!! *5*
        • Re: Re: Re: ne

          no promiň sama tu píšeš že každý má svůj nazor a že se do toho nechceš plést ale pěkně tady na toma nadáváš! možná neví že existujeme ale hlavní je že mi tovíme ne?! *1* nemám pravdu děcka?? *3*
        • iritia

          Re: Re: Re: ne

          no jooo ten Kroměříž *1*
          • Re: Re: Re: Re: ne

            TOM JE NEJLEPŠÍ HEREC NA SVĚTĚ... NEJVÍC SE MI LÍBÍ JAK HRAJE VE SMALLVILL... CHTĚLA BICH S NÍM MÍT SEXXXXXXXXX... A DÍTĚ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ne

      Mno corry, ale ty teda máš vkus *7* *9* *9*
  • ach ta láska

    kdo tu rekl ze tom je nejlepsi herec na svete tak mel pravdu.on neni jen nejlepsi ale i nejkrasnejsi!!!!!!miluju ho holky jak vy vsechny!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • iritia

      Re: ach ta láska

      jj je to super že už je 88členů když jsem si vzpoměla že nás bylo jen pár *3*
      • kattynnka

        Re: Re: ach ta láska

        Miluju hooo *14*
        • iritia

          Re: Re: Re: ach ta láska

          to nejsi sama *14*
  • juve

    BIRTHDAY!!!!!!!!!

    Všechno nejlepšíí!!!
  • bobr

    Kdy bude Smallville 10?
  • terousek996

    vše nej!!

    všechno nejlepší k narozeninám a hodně úspěchů!!! HAPPY BIRTHDAY
    *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit