Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Berdych

OSOBNOST 31.12.2006 
129 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • evgenij.strnadevic

    Nejskvělejší!!!

    Je to nejkrásnější a podle mě nejlepší tenista...
    Mám ho strašně ráda,na Davis Cupu se snažil a příští rok to s ním a se Štěpánkem vyhrajem
    Život bez něj by pro mě byl nudný... *14*
  • :D

    Je docela fajn... *14* A jsem zvědavá jak budou hrát se Španělskem...bude to dost těžkýý,ale snad.... *7*
  • je nej!!!!°°

    Je to ten nejlepší tenista,kterýho znám.Má neuvěřitelnej talent a je maximálně sexy!!!Dneska si to Štěpánkem mrtě dali a držim palce do dalších úspěchů!!!Musíte to v tom ŠPANĚLSKU dát.i když to bude strašně těžký tak vy to zvládne věřim vám a spousta dalších tal!Strašně ráda bych se na vás v Prosinci jela kouknout do Španělska tak snad to výjde!Tomáši jseš jednička...držim palce do dalších úspěchů!! *3* *1*
  • NEJJJ

    BOREC HA HAFFO NEJJJJ SEXY!!!!!! *14* *1* *1*
  • Šikovný kluk !!!

    Tomáš hraje v Davis Cupu s Čiličem super... Po dlouhé době je to pohoda a krása se dívat !!! Držím palce a AŤ TI TA POHODA VYDRŽÍ NAFURT !!!!!!!!!
  • vše nej!

    vše nej!
  • pameli

    Vypadá...

    ...i chová se jako dítě! A na Radka nemá!!!!!
  • .....

    Už se mrtě těšim na DC..doufám že to se Štěpánkem vyhrajete!!(musíte):-)držim moc palečky...!!!
  • david cup

    doufám,že s radkem vyhrajete davis cup!!! *3* *1* *1* *1* *1*
  • ????

    Ahojda chtěla jsem se zeptat..on tomáš chodí ještě furt s Lucií Šafářovou?? díkas za odpověď...jinak ta 4hra s Radkem byla upas bezvaná fakt se vá to povedlo držim palečky do dalších úspěchů.....
  • sarat

    Včera skvělý zápas!!!

    Tome moc Ti gratuluji..včerejší zápas byl skvělý...měla jsem sice pořádné nervy, ale stálo to za to..byl jsi prostě lepší než Monaco..fabdám vám s Radkem dnes ve 4hře *15* ....
  • Svátek

    Vše nej nej nej k svátku a grtuluji k vítězství.
  • Re: fandim

    Škoda, že na AO podlehl Federerovi *9* když vedl ae co už no *9* snad ho potazí jidne!!!
  • ja.zena

    fandim

    *15* fandim! *15*
  • francie

    držim dneska palce! *15*
  • hanicka.2008

    Tomášek....!!!!

    Tome si krásnej a tenis umíš hrát suprově...škoda ta olympiáda no ale nevadí nevadí tak papa... *14* *14* *14* *14*
  • hlasujte

    podpořte svého nejoblíbenějšího tenistu na http://jacquelyn.blog.cz/0806/tvuj- nejoblibenejsi-tenista určitě navštivte, okoukněte, zahlasujte....díky je tam i Tomáš samozřejmě *3* *1*
  • walmez

    Berdych je dobrý, člověk ho musí mít rád už jen proto, že je od nás z města a že mě léčí jeho matka. *3* Ale je dobrý... *1* *4*
  • Berdych jednicka:-)

    Berdych je super*1*i kdyz se mu to nekdy nepodari, tak se snazi. Na Davis cupu kdyz hral s Davidenkem, tak si udelal neco s kotnikem*9*, byla to skoda rval se jako o zivot. Moc sem mu prala aby vyhral njn stalo se, ale stejnak je stale jednicka *3*
  • ..

    Opravdu vynikající tenista, který to prostě umí a hlavně mu to myslí!!! Jen tak dál! Držím palce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit