Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Maštalír

OSOBNOST 8.5.2008 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím s tebou súhlasit
  • Jestli fakt nekdo uznávate Maštalíra a podobný hruzy,kreatúry,co jsou dneska v tých slovenských a českých seriáloch o ničom na které se nedá vubec koukat,tak UPRIMNOU SOUSTRAST preju!!!!
  • Maštalíra a podobný kreatúry jako jsou Kotek,Mádl neuznávam,to rozhodne NE.Jo a ešte som zabudol na ty současné herecké hruzy z Paneláku nebo Búrlivé Víno,Ordinácia v ružovej záhrade
  • Maštalír je obyčejná kreatúra,tak ako tie akože celebrity slovenské o ničom z Paneláku alebo Búrlivé víno a podobne.Jde to proste všechno rapídne dolu smerem do sraxek s týmito seriálmi a hercami českými-slovenskými
  • Pardón Diwa Swina más pravdu s Mastalírmi,Kotkami a Madlami jde vsechno do sraxek.Pokud fakt nekdo uznávate Mastalíra a podobný kreatúry,tak úprímnou soustrast!!!
  • Tomás Mastalír je velmi dobrej v seriáli Dr.Dokonalý není podle mne zase tak spatnej herec,dá sa
  • S Mastalirmi, Kotkami a Madlami jede kvalita ceskych filmu a serialu rapidne dolu, smerem do sraxek. jestli uznavate Mastalira a podobni kreatury, tak Uprimnou soustrast ceskymu filmu
  • Richar Muller dr.ludsky : http://www.youtube.com/watch?v=Kl4py_4s1Ao *3*
  • nika1979
    je božsky Tomaš Maštalírrr zlato naš ...............zzbožmujeme ta mi faninky....idole lubime ta velmi *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: :

    http://www.youtube.com/watch?v=Kl4p y_4s1Ao Tady je píseň ze seriálu Dr. Ludsky .
  • Re: Re: Maštalír a tajemná

    No tak já vím co jsem viděl. Byl na večeři s tmavovláskou, rudé šaty a nebyla to Táňa. Měl se k ní dost
  • Re: Maštalír a tajemná

    Pokiaľ viem tak Tomáš Maštalír s Pauhofovou sú stále partneri. Mne osobne by sa k nemu hodila napríklad taká Jana Kolesárová, alebo Dominika Kavaschová. Inak Dr. Ludsky je skvelý seriál a Tomášov charizmatický prejav tomu dáva správnu iskru.
  • Maštalír a tajemná

    Dívám se na Ludského a já myslel, že Maštalír chodí s herečkou Táňou Pauhofovou. Včera jsem ho přistihl v jedné pražské známé restauraci s neznámou tmavovláskou. Večeřeli spolu, povídali si a mě se zdálo, že to mezi nimi dost jiskřilo. Potkal jsem je náhodou, tak je sám nebo už s Táňou není?
  • misanet

    :

    ahoj nemá někdo tu píseň z ludskyho stačí poslat odkaz děkuju PS:Ludsky je nejlepší
  • Maštalíř ??

    Typické české příjmení!
  • kiris

    mňahončák je mnohem lepší!!!!!!!!!

    Marťas je nej a Maštalír ať zaleze do maštale!!!!!!!!! *1* *1*
  • meredith12

    Re: Skvely herec

    juj tak sa tesim mam jeho originalny autogram
  • Si strasne sexy

    awojki tomasko si strasne sexy a si aj najkrajsi v ordinacii *4*
  • Re: Skvely herec

    Skvelý herec Tomáš Maštalír *4*
  • Skvely herec

    Ahojte, rada by som nejako ziskala podpis-kartu od tohto skveleho herca zo skvelym hlasom. Je to fesak, a mat ho ako gynekologa, aj by som sa ho hanbila. nastastie mam tiez pekneho a fesneho gynekologa, ale o tom som nechcela.
    Zhanam podpis-kartu Tomaska, kto by mi vedel poradit? Jooj, osobne stretnutie by bodlo... ale netreba snivat, treba zit v realite ...

    Iwka - kotenko...

    www.kotenko.kissfm.sk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit