Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Matonoha

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nejlepší k narozeninám
  • Matonoha se mi dřív jako herec líbil, ale jak už někteří psali, jeho naprosto hrubé a arogantní chování naživo mě dorazilo. Chápu, každý má nějaký den, taky nemusí být příjemné, že někdo někoho imrvére otravuje. Ale byla jsem první, kdo si řekl o podpis na jedné charitativní akci - rozeřval se na mě, co ho otravuju, že nemá čas - a to jsem se snažila být nanejvýš milá. Měl být patron akce, zdržel se sotva deset minut. Moje matka se na svůj dřív oblíbený Comeback už vůbec nekouká, prý je jí zle, když toho hulváta vidí.

    Jiné vyrušíte třeba u kafe a oni vám ještě poděkujou. Prý pan herec. To je moc. *1*
    • Souhlasím, v reálném životě je namyšlený, nesympatický a velmi arogantní.Bohužel.... *13*
  • Milý Tomáši vše nejlepší k svátku.
  • V tomto případě na vás plně platí: "Blahoslavení chudí duchem, neboť jim patří království nebeské"
  • Bože, dlouho mně někdo neudělal tak velkou radost jak Vy a Váš otevřený dopis nikdy jsem nenašel v sobě tolik odvahy k podobnému činu, klobouk jsem již smekl.Dík jef.
  • dotaz

    Tomáš Matonoha připravuje novou reality na téma kouření, neví někdo prosím podrobnosti, rád bych se přihlásil - díík
  • Comeback

    Zdravím Vás,líbí se mi seriál Comeback,kde hrajete Tomáše,ale ani v Ulici jako Pepan nejste vůbec špatný.Přeju hodně zdaru!
  • baruska1993

    narozeninky

    vše nejlepšíííí *3*
  • vše nej Pacovský,Pepo ajn !!!
  • Nejlepší byl jako PEPAN v ulici

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit