Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Netík

OSOBNOST 10.5.2007 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MILUJU

    MILUJU HO!!!!! *14*
  • Tomášek má narozeniny =) 26 :D

    Tak už je Tomáškovi 26 *1* Hmm...asi co by se hodilo, tak bych mu přála hoooodně štěstí a úspěchů do dalších nejen hokejových let :)) a aby ještě dlouho vydržel ve Spartě ;)) *14*
  • tome si nejlepčí!!!!!!!!!

    Tome gratuluju k hatricku!!! gratuluju ke 2.místu!!!! a gratuluju k ocenění nejlepšího střelce super six!!! moc moc ti to přeju z celýho svýho srdce!!! hrozně moc si to zasloužíš!!!ps: miluju tě čim dál víc *14* a to sem mysela že už to víc nejde *14* seš pstě nejlepčí!!!!! *1*
    • Re: tome si nejlepčí!!!!!!!!!

      no jo nejsi sama kdo ho milujeee *7* .......... *14* *14* *14*
      • Re: Re: tome si nejlepčí!!!!!!!!!

        já vííímmm *3* nebooj *4* ale to ta radost...sem si nemohla pomoct to sem nenapsat *1*
        • Re: Re: Re: tome si nejlepčí!!!!!!!!!

          no jo on jke prostě dokonalej.....je mě štve že s elibi tolik holkam!!! *16*
          • Re: Re: Re: Re: tome si nejlepčí!!!!!!!!!

            tak to bud rada ze ja tady svou zarlivost neprojevuju *16* me to taky sere ale snazim se nedavat to n ajevo *13* ale uz si pomalu zvykam... *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: tome si nejlepčí!!!!!!!!!

              tak to ja si asi nezvyknu nikdy!!! a ještě když vidim fotku kde je s nim naka holka vyfocena!!!! no to uplne grrrrrr
  • néta

    j néta tak to je the best of the best jeden z mnoha nejlepších útočniků ve Spartě *1* *1* *1* *1*
  • jaky ma cislo dresu?

    Nevíte nekdo jsky ma cislo dresu? *3*
    • Re: jaky ma cislo dresu?

      no ve spartičce má tomášek 71 :-) dřív měl 17 a ještě kdysi předtim třeba 11 ale ted je to 71 a v repre ted nechal 71 kubovi tak ma 77 :-)
    • Re: jaky ma cislo dresu?

      Hele ty ho neznas *8* *8* *8* ma 71 jeste pred 2 rokama mel 17 kterou prenechal hlinkovi *8* *8*
  • pritelkyne

    Netíkova přitelkyně není Karolina
    *9*
    • Re: pritelkyne

      no minuly tyden jeste byla a Mila(jeho mama) s ni chodi k nam na nakup a veskery akce,co jsou u nas na louceni,absolvujou spolu a s jeho rodicema a....takle mi ji tak asi pred pul rokem predstavil a podle toho,jak se k ni pred nama chova-kolega ze sparty to nebude.....nehlede na to, ze spolu ted zacali i bydlet....
      • Re: Re: pritelkyne

        tom má kristynu ...mmchdm byl to v tom kramu u vas vůbec néťa? *1* *1*
  • nepochopim

    jzs tady se resej takovy kraviny fakt za 1 souhlasim s ewcaa ze nechapu jak muzete nekho milovat a ani ho neznate a za 2 takovy kraviny tady resit a ptat se na tel . cislo ? to fakt nepochopim njn mlady fanynky co si myslej ze je tomas uvidi a zblazni se z nich *8* *8* *5* nepochopim
  • 71

    mno tomasek to je taky slunicko moje *14* a neska dal golik v repre vetsi radost mi snad ani nemoh udelat *3* je to super hrac moc si ho vazim a moc mu fandim *4*
  • nejlepší

    Tohle je vůbec můj nejoblíbenější hokejista! Jak ve SPARTĚ tak všude!!! *14* Je krásnej a jeho kličky sou D.O.K.O.N.A.L.Ý!ILU
  • tomasek je nejlepsi

    nemate nekdo cislo na mobil tomase netika *1*
    • Re: tomasek je nejlepsi

      mám.... *7* *3*
      • Re: Re: tomasek je nejlepsi

        kde jsi vzala das my ho *1*
        • Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

          tady je : 721302471
          • Re: Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

            TY PÍČO
            • Re: Re: Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

              komu nadavas? vubec nerozumim o co se to tu snazis...a to cislo at tam dal kdokoli tak je to debil...
          • Re: Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

            anushka: hej si na palici? proc jako tady verejne davas tomovo cislo? jesli je teda fak jho...jaky by to bylo tobe kdyby celej narod mel tvy tel number??? a to o sobe tvrdis ze ho mas rada ci co??? tak se nad tim laskave zamysli... *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

              ABYCH TO LASKAVĚ PRO VŠECHNY UVEDLA NA PRAVOU MÍRU, POSLEDNÍ PŘÍSPĚVEK CO SEM PSALA BYLO "no určitě" PAK NĚKDO PSAL MÍM JMÉNEM I TO ČÍSLO I VŠE OSTATNÍ!!! *16* *16* *16* *16*
          • Re: Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

            je to fakt na tomaska jestli jo tak dekuji *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

              no jasne ze je sám mi ho dal jo a nnzc
        • Re: Re: Re: tomasek je nejlepsi

          no učitě ;)
    • Re: tomasek je nejlepsi

      myslis si ze by ti ho nekdo dal??? chudak tom jko i kdyz je telefonni maniak tak by urcite nebyl rad kdyby sici fanousci meli jho tel number *13* pockej si na nej u haly treba ti ho da *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit