Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Plekanec

OSOBNOST 15.5.2007 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste dva úspěšný lidi a to se v čechách neodpouští, jste nádherný pár s krásným synkem přeju vám jen to nej nej
  • Tomáši, Lucko doufám, že ty, co tu píšou, jak se k sobě nehodíte a podobný negativy vnímáte jako žárlivce, co by si to s vámi hned vyměnili ;-) jinak to fakt nebrat! Sluší vám to, máte krásnýho prcka a moc vám to přeju ;-) i já bych si to s vámi vyměnila, ale jde to říct i timhle stylem :-))
  • Proč si Tomáš vybral na dres právě číslo 14?
  • Měli jsme to stejně a jsme spolu 25 let. Nevidím v tom nic špatného myslím,že v tom je hodně velká láska. Třeba ji jednou taky poznáte a pak vše pochopíte. Hezký den
  • Svatba byla po 11 měsících od seznámení..bu´d se jí zbláznily biologické hodiny..nebo šlo o peníze.. *6*
  • ..a souhlasím..Vondráčková se k němu nehodí a on k ní taky ne..
  • si v pohode*16* Lucka nie je nijaká pobehlica ak na to narážaš ! A mimochodom ona bola tehotná už pred svadbou ! A vydrží im to dosť dlho..
  • Myslím si ,že každý můžeme mít svůj názor,ale ten tvůj se mi moc nezdá...Lucka Vondráčková je úspěšná zpěvačka i divadelní a muzikálová herečka moc nechápu proč to přirovnáváš k Michaelovi Jaksonovi :D....Mají se rádi a mají náádherného klučinu,tak buďte všichni rádi ,že bude další talentované dítě :D *3*
  • ONI MAJÍ KLUKA MATYÁŠE A NE HOLKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *8* *8* *8* *8* *16* *11* *12* *13*
  • Nějak to není ono...vzít si pracháče...a po tak krátké době porodit...tyhle dva se k sobě nehodí....Ale tak už to v showbyznysu chodí...Asi nejbizardnější pár byl Michael Jackson a Debbie Rowe..On superhvězda s vyzáží figuríny,ona zdravotní sestra celkem normálního až obyčejného vzhledu...Ale svůj úkol splnila..porodila Jacksonovi děti (ač nebyly záměrně jeho biologicky) Teď svůj úkol splnila i Vondráčková.....
  • ondra742
    Všechno nejlepší k narozeninám,hodně uspěchu nejen v hokeji,ale i v osobním životě a hlavně hodně zdraví *1*.
  • Andrejka10
    všechno nej! *14* *14*
  • Vše nejlepší k narozeninám!!! *4*
  • Simpaťák a charismatický muž,tak přeji vše dobré na cestě manželským životem,co nejdelším s Luckou a dcerkou!!!!!!!!!! *4* *5* *1* *2* *7* *
  • Prosba o kontakt

    Vážený pane,měl bych na Vás prosbu,mohl byste mi zaslat kontakt na výrobce chraníčů které používate na brusle na šněrování!!! Všiml jsem si že pan Hamrlík je používá také. Výborná věc!!!!! Děkuji Kamil Rudl
  • alpara

    výstroj

    Když jsem si prohlížela Tomášovi fotky, musím uznat, že mu to v hokejové výstroji děsně sekne *3*
  • prosba

    Vážený pane Plekanče,
    Na internetu jsem se dověděl, že jste si objednal moji knížku S devatenáctkou do Bernu. Moc mě to potěšilo, a jelikož jsem ješita, obracím se na Vás s tímto dotazem. Jak se Vám knižka za a/líbila? A za b( víte o některém jiném hokejistovi, který ji také četl?
    Za Vaše odpovědi Vám moc děkuji a držím Vám oba palce.
    Zdraví Vás
    Lubomír Man
  • luciiik512

    vse nej :)

    vsechno nejlepsi k narozkam...at se dari jak v hokeji tak v rodine a mezi prateli *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit