Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Plekanec

OSOBNOST 15.5.2007 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ondra742
    Všechno nejlepší k narozeninám,hodně uspěchu nejen v hokeji,ale i v osobním životě a hlavně hodně zdraví *1*.
  • Andrejka10
    všechno nej! *14* *14*
  • Vše nejlepší k narozeninám!!! *4*
  • Simpaťák a charismatický muž,tak přeji vše dobré na cestě manželským životem,co nejdelším s Luckou a dcerkou!!!!!!!!!! *4* *5* *1* *2* *7* *
    • ONI MAJÍ KLUKA MATYÁŠE A NE HOLKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *8* *8* *8* *8* *16* *11* *12* *13*
  • Prosba o kontakt

    Vážený pane,měl bych na Vás prosbu,mohl byste mi zaslat kontakt na výrobce chraníčů které používate na brusle na šněrování!!! Všiml jsem si že pan Hamrlík je používá také. Výborná věc!!!!! Děkuji Kamil Rudl
  • alpara

    výstroj

    Když jsem si prohlížela Tomášovi fotky, musím uznat, že mu to v hokejové výstroji děsně sekne *3*
  • prosba

    Vážený pane Plekanče,
    Na internetu jsem se dověděl, že jste si objednal moji knížku S devatenáctkou do Bernu. Moc mě to potěšilo, a jelikož jsem ješita, obracím se na Vás s tímto dotazem. Jak se Vám knižka za a/líbila? A za b( víte o některém jiném hokejistovi, který ji také četl?
    Za Vaše odpovědi Vám moc děkuji a držím Vám oba palce.
    Zdraví Vás
    Lubomír Man
  • luciiik512

    vse nej :)

    vsechno nejlepsi k narozkam...at se dari jak v hokeji tak v rodine a mezi prateli *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit