Přejít na výpis diskuzí

Tomio Okamura

OSOBNOST 8.2.2009 
201 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Okamuro,nestydíte se a spíte v pohodě (?) - to Vám závidím
  • Dobrý den pane Okamuro,
    velice Vám fandím a mám pro Vás něco velice zajímavého ohledně prezidentskýh voleb.Pokud mi pošlete nějaký kontakt,pošlu Vám to mailem,tady bych to nechtěl zveřejňovat.Z pochopitelných důvodů asi nebudete chtít prozradit svůj mail nebo telefon,ale stačí si založit nějaký free mail jen pro tento účel a tam Vám to pak pošlu.Myslím,že Vás to bude dost zajímat.Mohu to poslat třeba Nově,ale Vám se to může hodit.Jinak držím palce v boji s byrokracií.
    Karel0404@email.cz
  • Vážený pane Tomio, ve Vašem věku a politickém vývoji bych prezidentské volby nehrotil a problémy se zákonem bych řešil až po volbách. Život nekončí.
  • Vážený pane senátore Okamuro,

    prosím, seznamte se s mým otevřeným dopisem mosteckým soudcům, poslancům a senátorům, který dostali všichni senátoři ještě před Vaším zvolením. Uvítal bych Vaše veřejné hodnocení obsahu. Zdravím, R.
  • Dobrý den. Znáte někdo e-mailovou adresu pana Okamury? Rád bych mu napsal své názory. Děkuji.
    broz.josef@tiscali.cz
  • Pokud se stane zázrak a zvítězí u nás demokracie i zdravý rozum,s radostí Vám dávám svůj hlas.
  • Pane Okamuro, moc Vám fandím, Vaše vystoupení ve včerejším Hyde parku bylo vynikající. Stále věřím, že se prezidentských voleb zúčastníte, ale na předvolební agitaci budete mít málo času. Rád bych Vás volil a spolu se mnou spousta mých známých. Nevím, jestli se tyto moje řádky k Vám dostanou. Rád bych Vám napsal přímý e-mail, ale neznám Vaši adresu Přeji Vám hodně zdraví a úspěchů. Váš velký příznivec Josef Brož.
    • Nejste sám je potřeba těmto vládnoucím gaunerům dát na vědomí,že takhle ne!Volte Okamuru i když nebude uvedený na hlasovacích lístech.
    • pane Brož, zadejte si do vyhledávače Tomio Okamura,
      vyběhne Vám několik různých kontaktů. Například www.tomio.cz
      nebo okamura-prezidentem.cz,
      tam můžete pana okamuru podpořit a poslat mu vzkaz.
      Také jsem to tak udělala.
      Zdraví
      Iva P. *5*
  • moc vam fandim konecne clovek ktery vi co je treba s tym vsim udelat jen se bojim o vas rad budu ten kdo vas bude chranit a pracovat a prat vam vse nejlepsi nelze mlcet a doma nadavat musime znovu do ulic ne v hospodach tam se nic nevyresi tam maji jen dobre pivo jsem vas diky vam pekne vanoce vam a cele vasi rodine preji za celou moji rodinu pane okamuro diky za vasi uprimnost diky
  • Vážený pane Tomio, nedejte se mluvíte za řadu živnostníků, tady v čechách není dovolání.
  • Pane Okamuro,
    sledoval jsem Váš dnešní pořad v TV.
    Je mi 82 let. Obdivuji neohroženost a Váš radikální volební program. Nazýváte věci, nepravosti, zavedenou státní a stranickou zlodějnu i zloděje pravým jménem. Doufám pevně, že prosadíte svůj návrat mezi prezidentské kandidáty a budu Vás volit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší