Přejít na výpis diskuzí

Tish Cyrus

OSOBNOST 28.2.2009 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re:

    vždyt o ní nic nevědi. *15* *1* *15* *1*
    • kkirstenn

      Re: Re:

      No to jo tak proč jí tam dali???? Mě se zdá, že to je mamka od Miley Cyrus podobají se... *5* *9*
      • Re: Re: Re:

        šak to je mamka miley
      • kristynqaa

        Re: Re: Re:

        jojo,je
  • mamka

    to je její mamka na se menuje Leticia ale říká se jí Tish.
  • nesouhlasím

    nechápu jak se billy raj cyrus mohl zamilovat do takový ženský!!!!!!!!!!!!!!!vždyt vůbec neni hezká.no tak prováz to může vypadat jinak.ale je to spěvák.a chtěla bych vědět,co dělala za povolání než si jí billy ray cyrus vzal *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    • Re: nesouhlasím

      A copak je ten Billy Ray ňákej fešák?! Je hnusnej a tlustej.. a zadruhé, Miley je celá máma řekla bych, takže aspoň vidíte, jak bude jednou vypadat..Navíc nevím nevím, proč si někdo myslí, že je Miley ňák hezká. Obyč. holka, znám milionkrát krásnější a nemusejí to být ani zpěvačky. Krásně zpívá tojo, ale vzhled.. ten raděj nekomentuju.
      • Re: Re: nesouhlasím

        Podle mě teda Miley na její mamku moc podobná není nejvíc je podobná na Taťku Na Tish je nejvíce podobná Noah.............
        • Re: Re: Re: nesouhlasím

          Billy Ray se mi v některých momentech i líbí jako chlap.
          Nevím, jestli je Miley celá máma nebo celá táta.......dřív se mi ta holka nelíbila, ale teď jo..je pěkná a řekla bych, že její sestra Noah je jí teda sakra podobná.
    • Re: nesouhlasím

      Bože je to jeho rohodnutí nejde o vzhled ale co má v srdci jak se chová ty debilko a co ti je dotoho!! *9* *9* *9* *13*
    • Re: nesouhlasím

      Hele vřdyť její¨42 !!! na ten věk vypadá dobře! A navíc ono nezáleží na tom jak je kdo hezkej ale na upa jiných věcech ! a máš v tý svý větě HUSTý'' chyby v pravopise ! Asi ti čeština nejde co třeba ' zpěvák ' se nepíš S jak so t ty napsala..achjo . Kdo Neumí Čestinu NeNNi ČECH!
      • Re: Re: nesouhlasím

        nojo ty máš taky chyby v pravopise.a já vím že na tom nezáleží,ale vzpomeň si na karla gotta.jak si vzal tu ivanu-a to dělala sestřičku *13* *13* *13* *13* *13*
  • klaraklaryk.valesova
    jžš to musíte psát všude že miley je hnusná a jak to její mamka mohla dopustit?...vsadim se že je daleko hezčí a chová se líp než vy když jí tu nadáváte...jste fakt trapný.. *16* *10*
  • ...terezka...

    Tish Cyrus

    je podobná miley..ale nic o ni skoro newim
    • Re: Tish Cyrus

      to máš pravdu je podobná miley i ta její sestra Nath Cyrus nebo jak se jmenuje. *4* *4* *4*
  • Co s tím všichni máte? Miley je 20 a je dospělá.. může si dělat co chce, a matka ji v tom jenom podporuje.. tak ji tady nesuďte... podívejte se na sebe, jak vás rodiče vychovali, píšete tady samé voloviny.. Berte si z nich příklad. :)
    • A nehraj si tu na nejslušnějšího zrovna ty *3*
    • Ano, 20 se nerovná v Americe dospělost *1* *1* *1*
    • přesně v tomhle s tebou souhlasim
    • souhlasim. *4*
    • Prepáč ale v Amerike si dospelý až v 25 rokoch :) :D Fail.
  • Jsi moc dobrá talentovaná a úžasná mám tě moc ráda *3*
  • smilezz-montana

    Happy Birthday

    Happy Birthday *4* *4*
  • Nejsi hezká, ale přesto z tebe vzešly dvě věci, vykulenče: tvá dcera Brandi je celá ty a Miley pobrala krásu, akorát nechápu, jak ji z tebe dostala *7*
  • sindrom
    všechno nejlepší k narozeninám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit