Přejít na výpis diskuzí

Václav Bárta

OSOBNOST 10.2.2007 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Venca

    :-) bože jak ubohej názor... je to zpěvák s velkým Z.... !!
  • Robin Hood

    Noid jako Robin je úžasný,je to fakt borec. *4*
  • hudy

    Mazání

    Pročetla jsem si diskusi a vpodstatě všechno vymazala..pokud neumíte vyjádřit, byť i negativní názor, slušnou formou, máte smůlu, budu to okamžitě a bez milosti mazat! Éra urážek vzhledem k osobnostem i vzájemně mezi sebou definitivně skončila!! *13*
  • linett

    Re: Václav Bárta

    tak bud je ta Sadilkova vážně naprostej bláázen nebo se za ní někdo vydává a píše za ní!!To už není normální!!!!!!!!!!! *13* *15*
  • Václav Bárta

    Milý Vašku
    Gratulace k Tvým dnešním narozeninám.
    Přeji Ti hodně štěstí,zdraví,úspěchy
    jak životní tak i profesionální. *4*
  • Zavistivci

    hej lidi co to sem pisete za hnusy ? prijde vam to co sem pisete normalni ? co je vam do toho ? koho si vzal, nebo s kym se rozchazi..vam do toho nic neni, kdyz ho tk nesnasite tk proc sem vubec lezete ? njn zavist je hnusna vlastnost, ze ?asi vas v mladi hodne spoluzaci sikanovali, nebo opravdu nevim kde berete tu nenavist vuci cloveku ktereho znate nejspis jen z televize nebo z radia ...tohle si myslim neni v poradku ! zkuste se zamyslet ...
  • an-netka

    !!!!

    Čááááw wšem tak hewe já si myslim že Vašek !! je super chlapííka v muzikálu je uube božíííí... *14* jeee užžžasny a newíím VY CO HO NEMATE RÁDI PROC JSME PÍŠETE TAKOWY HNUSNÝ weci !!! tak wáám nesedíí TAK SI TO AE NECHTE PRO SEBE NEE!! NÁS CO SE NÁM LÍÍBÍ ... tak jsem jeho faninky...a wy kdyz se wáám nelííbi tak si ho newšíme jte a nechte hoo bejt !! NEPOCHPIM TOO !! JJE TO JEHO ŽIVOT!! ....A WŠECHNOO .. TAK SE PORSÍÍM UKLIDNETE !!! JE TO JAKO DOCELA DOOOOST HNUUUSNÝ...!!!! A Václav Noid Bárta... *14* *14* *14* *14* *14* UŽŽŽASNEJ CHLAP!!!!!!!!
  • Božinku

    Upřímně radši sem ani nedočetla první stránku příspěvku.........jako zarazi me ze se nekdo prihůlasi k jeho fanouskum a pak mu nadava ze sprznil Nemcovou ze je desnej ze tohleto ze tamhleto......je to sice vas nazor ale tyhle urazky ste si mohly nechat sami pro sebe!!! podle me je Noid moc suprovej zpevak, skladatel i chlap. a nemusite ho urazet ze si vzal za zenu Lucii Bílou ona je taky gud. bylo to jeho rozhodnut!! vzal si jí proto protoze jí miloval a on jí neodkop bo ona jeho jak nekterí písi oni se dohodli takhle!! takzhe lidi..nechte urazky radsi za dverma a kdyz nemate noida radi tak se nehlaste k jeho Fans!! ti co ho urazej jsou podle me jen ubozacci co noidoj zavidej...a tech ubozacku lituju...jsou taaaak ubohy ze by jim clowek dal snad i petikorunu
  • martina20

    B´day

    Rok se s rokem sešel zase, tak se ožer jako prase. Už je ti zas o rok víc, nedělej si z toho nic. Chlastej ať nic nezbude!!! Lepší už to nebude.
    *3*
    Vše nej........ *1* *1* *3* *1* *1*
  • Závist

    Jen tak tady soudím, že tu asi hodně lidí závidí Vaškovi... No máte pravdu. Je toho hodně co závidět... Chtěla bych vás vidět vy ubožáci *5* i když po těchle příspěvcích si vás dokážu představit, vy zamindrákovanci *1* Proč jste teda chodili na jeho profil, když se vám tak strašně nelíbí???
  • Re: NOID

    Jo jo, já naprosto souhlasím. Je jasny, že někomu někdo padne do noty a někomu ne... Ale takhle hnusně se tu vajdřovat nemusíte. Já osobně mám Lucku moc ráda a Noid je strasnej fešák a přála sem jim to. Bohužel se jim to rozpadlo. Sama bych ho brala...
  • NOID

    Tak jsem byla ráda,že jsem oběvila Vaška i tady na osobnostech. Ale po přečtení diskuse mi z vás všech je na nic. Jasně chápu jsou to vaše názory,já vám je neberu. Ale něco je opravdu přehnaný...
    Vašek je prýma chlap, bezvadnej zpěvák výbornej skladatel.................... *5*
  • matka se synem

    Bárta si je děsně podobný s Bílou, vypadají jako matka se synem. *15* *15* *15* *15*
  • prostě..lidi!..dobrá nadávka..:-)

    Čau LIDI..nebo..mluvím jen o jednom člověku?:-p..nepřijde ti to už trochu trapný?? psát za cizí lidi, furt někoho špinit a jen nadávat?..prosim tě..ŽIJ! urovnej si to v hlavě, jdi ven s kamarádama, na čerstvej vzduch..udělá ti to dobře ;-) *3* *5*
  • Re: Noidíík

    On je určitě se Zaňákovými rodina. Vypadá úplně jako Lucčin mladší brácha. Všimli jste si taky tý podoby ?
  • Re: Vendaaa

    Venda Bílý, to je ale kabrňák. *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Venca

    NENÍ TO ŽÁDNÝ ZPĚVÁK. ZPÍVÁ JE PROTO, ŽE MU TO BÍLÁ PLATÍ.
  • Noidíík

    Noidííík je úplně mocinky hezkej *14* *14* *3* *1*
  • Re: Otec taxikář?

    ne není a noida neurážej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Vendaaa

    Venda je supeeeer!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit