Přejít na výpis diskuzí

Václav Bárta

OSOBNOST 10.2.2007 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prý zpívá výborně, mně osobně přijde jako primitiv.
  • Škoda těch šilhavých očí...jinak v poho
  • vy krávy, aby jste se neposraly z mongoloida, vždyť ani zpívat neumí *16*
    • Drahouši, úchyláčci pohlaví mužského slintají nad monstry, jako jsou Mesarošová, Mašlíková, Hanychová a lepší polovičky lidstva nejsou kvůli tomu na ně vulgární. Zapomněl jsi očividně, že si tady nepíšeš se svojí mutr.
  • noid

    já ho videla v muzikalu robin hood a byl dokonalej ja ho fakt zeru *14* *14*
  • Jesus - Karlínské divadlo 8.3.2011

    Vašku,bulvár se o Vás vyjadřuje negativně, alespoň to na národ jako takový působí. Žádná pozitiva. Nijak jsem si toho nikdy nevšímala, vlastně jste mě nezajímal. Včera jsem se dostala do karlínského divadla. To, co jste předvedl, bylo něco úžasného a klobouk dolů. Ne jenom, že jste sympaťák a o rok starší, ale máte hlas, jako zvon! Jste kadet! Gratuluji, získal jste moje sympatie a již mě zajímáte, v tom dobrém slova smyslu. Na bulvár kašlu! Nyní máte o další "zdravou" fanynku víc. Ať Vám to zpívá a přeji štěstí v nové lásce.
    Petra *5*
    • Vychytraly komediant

      Tohle je ciste muj osobni objektivni nazor bez urazky.
      Tento chlapik ma vice stesti nez rozumu a talentu dohromady. Vychytralec a neschopny trapak s pohledem hlupaka od pohledu, ktery mazane a vypocitave bez vycitek zneuziva vyznamnejsich a schopnejsich zen, jen aby mohl trapne a lacine saskovat na verejnosti.
      Vetsiho zbabelce a srace snad ani neni.
      Lituji vsech naivnich zen, ktere uveri jeho neuprimnemu, vypocitavemu, falesnemu a vlezlemu zpusobu komunikaci.
      Trapny komediant bez inteligence a chovani, buran jeden.
      • Re: Vychytraly komediant

        Je to jednoduchy clovek a chtit chodit s mou dcerou beda....lituju rodice Elisky...chteli urcite za zete inteligenta a maji cvoka.
        • Jen dotaz. Vy se s Vaškem znáte osobně? Mluvili jste s ním? Že o něm takhle píšete??? Prosím o Vaši odpověď.
  • robin hood

    Včera jsem byla na představení muzikálu Robin Hood s Václavem noidem uplně mně uchvátil (už i v muzikále carmen) nejlepší bylo jak zpíval a jek sjel z toho balkonu po provaze dolů :D to bylo fakt supr a uplně mu to tam slušelo
    • Re: robin hood

      ja sem na tom taky byla taky se mi libilo jak sjel ja se lekla tý jo ale má užasnej hlas
    • Re: robin hood

      já jsem byla včera na Jesus Christ Superstar a bylo to uplně úúúúžesný.zpíval nádherně
  • Láska

    Vašku moc vám to s Eliškou sluší jste krásný pár.S Luckou to bylo jak pěst na oko(nic ve zlém)s Alenkou trochu lepší,ale teď s Eliškou to je to pravý ořechový.Alespoň co se týče pohledu.Silné charisma a jemná krása to jste vy dva.Hodně štěstí!
  • Máte můj obdiv

    Milý Vašku,
    máte můj veliký obdiv..Jste talentovaný zpěvák a skladatel,jak textů tak hudby..Viděla jsem vás v Robinovi a musím říct,že jsem se do vás "zamilovala" !! Na muzikál půjdu určitě znova jen kvůli vám..Jste nádhernej chlap s úžasným srdíček!!Takovýxh jako jste vy,je opravdu málo!! *14* *14* Přeji vám hodně úspěchů a hlavně pokračujte v tom,co děláte,protože mě vaše hudba velice baví a zpříjemňuje mi život!!DĚKUJI!!Dala bych cokoliv za to,abyste mi zazpíval "AŽ SE ZBLÁZNÍM TAK ZAPOMENU,ŽE JSI DIKTÁTOR"!!
  • janikoz

    Všechno nej

    Všechno nejlepší k narozeninám. *3*
  • Robin Hood

    Včera jsem byla na představení Robina Hooda a byla jsem nadšená... Noidovi role Robina dokonale sedla... byl úžasnej *3*
    • Re: Robin Hood

      presne ta role mu sedla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit