Přejít na výpis diskuzí

Václav Klaus

OSOBNOST 15.10.2010 
356 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spekuluje se o sexuální orientaci Václava Klause,například herečka Eva Holubová ho považuje za gaye a je ženatý jen tak na oko.

  • chytrej.honza

    Podli informací z internetu má majetek 250 mld Kč. Jak k těm penězům přišel? A Kelner mu koupil zámek v Holandsku. To jako proč?

  • Tak nějak z toho jeho CV vypadla studia v zahraničí,žádosti o vstup do KSČ-sestra ve Švýcarsku,spolupráce s StB a následně likvidace složky po roce1989 a další nesrovnalosti....
  • Tak jsem vám věřila.Teď vidím,že jste jen kamarád z prognosťáku.
  • Prodrbali s Kalouskem důchodový fond 300mld.kčDělám víc jak třicet let,zbývá mě ještě sedmnáct,a oni mě řeknou že si mám spořit na důchod? Že možná žádný nedostanu.A ještě Kalousek pošle složenku kolik dlužím státu.Proklel sem Vás,čert Vás vem!
  • Vážený pane prezidente,
    i přes velmi moji pracovní vytíženost, bych Vám ráda napsala pár vět. Byl jste a stále jste tím nejlepším člověkem pro vedení státu, vyjadřování souhlasu či nesouhlasu, jste stály ve svých postojích a myšlenkách. Pokud je potřeba změny, vždy to má kořen tělo a hlavu. Velmi si Vás vážím, za vše co jste udělal a neustále děláte pro nás pro všechny - vlastně tak trochu bojujete. Nejsem v okolí jako jediná, pár lidi začíná používat selský rozum, ale přála bych si Vás jako kandidáta na prezidenta. S tak silnou vůli, pracovitosti a moudrosti by jste tam měl být. Obdivuji Vás i Vašeho syna ml.Klause. Jste vzorem pro nás pro všechny. Pokud si nebudeme vážit naši minulosti, nemůžeme mít dobrou budoucnost. Nemáme hodnoty. A momentálně v naši zemi není nikdo kdo by začal hledat a stavět. Chybí základ v rodině, ve škole, v obci a potažmo v celým státě. Pokud vy né tak Váš syn pan Váslav Klaus ml. V tuto chvíli mám dva prezidenty Vás a pan Donalda Trumpa. DV
    • Tento jájínek a žárlivec na Vendu Havla?
    • Přidávám se. Už přestávám ty "komo-kusy" na české a evropské scéně vnímat. Je to ostuda všech diskusních Havlovo laviček.
    • No ty si blbka!!!
    • Jiri.Prokes
      Vy náno, vy obdivujete člověka, co rozprodal a nechal vykrást naší zemi? Naštěstí takových tupců už mnoho není. Buď jst stará nebo bl bá nebo obojí.
  • Vendo,ten tvůj retardní syn vylezl Livii z prdelee nebo z kanálu?Předem děkuji za odpověď
    • Nene,Livia s Vendou měli úchylku ve zvířatech a když Livii jednoho dne lízal kunddu čokl,tak Venda nebyl doma a ona byla v sedmém nebi tak,že si nevšimla že jí mrd@' pes.A jelikož v ní z předchozího večera zůstalo Vendovo sémě,tak se to zkřížilo a vylezlo z ní to,co vylezlo..Blbá náhoda..
      • Vendo,silnější pes mrd@' !
  • Byl to vůbec nejhorší prezident, který zde byl.
    • Pan Klaus je největší darebák z politiků! Tento polobuzík se musí smažit v pekle
      • Venca je dobry chlap!!!!!!!!

  • Byl bych rád, kdyby tento pán Klaus nám vysvětlil jaký podíl má PPF Group s centrálou v Holandsku a jak v tom figuruje p.Bakala ? Není to bílý kůň ? *12*
    • Jiri.Prokes
      Na netu se objevila zpráva, že skutečný majitel PPF je Venca Klaun. Kellner je bílý kůň. Kdo by věřil na pohádky, že z kancelářské krysy se stane přes noc miliardář. A ten hodnej Kellner koupil Klaunovi v Holandsku zámeček. Takový je to hodný člověk. *10*
  • Ale, nechte tu politiku pořád a radujte se ze života!!! Lalaláááá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit