Přejít na výpis diskuzí

Václav Klaus

OSOBNOST 15.10.2010 
356 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vašíčku,prosím tě zavři už tu svou užvaněnou pusinku a stáhni se do ústraní.Prosím,zruš si české občanství a vystupuj jako státník jiné země nebo jako prezident vesmíru Vašíčku,dostaneš hračku a lízátko.
    • je to hezké je to pravda
  • Konečně by nám měl někdo sdělit, kdo a čím byl jeho otec, stejně jako jeho tchán!
  • ještě nezdechl? za ten binec může jen on
  • Klaus je bez prominutí infantilní kreatura. Dal amnestii jen proto, že mu pozavírali všechny jeho kamarády a on jako dem*nt česka je pustil na svobodu, aby mohli pokračovat ve svých činech. A jak to dopadlo? Násilí se zvedlo o 7%. Ten ID*OT Klaus by měl nést veškeré následky za jejich činy, měl by za ně nést zodpovědnost, když se domnívá, že neudělal nic špatného. Kéž by tak nějaký vrah vyvraždil jeho rodinu. To by mu možná došlo v té jeho dementní palici.
  • love007
    S mojí kámoškou jsme vymyslely takovej krátkej amaterskej rap pro "pana prezidenta,, : pane prezidente Klausi vy ste pěknej v*l , udělil ste amnestii to vůbec není COOL yeah ... tak co tomu říkáte? *3*
  • To je veliká pravda bývalý prezident se po SVých"nezdarech"pro nas!!!!! nezdarech ještě drze ukazuje veřejnosti kdesi promluvil že jsme nemocni to je nemocný pul národa kteří maji stejný názor že to byl kamarad kamarádu a proto jim dal tak skvělou amestii????!!!!!!Stydte se a šáhněte si do svědomí pane bývalý pr........
  • já mám podobné názory na pana klause on prostě zradil naši republiku já prostě nikdy nepochopím to že když něco někdo ukradne tak prostě nepůjde proboha co toten kvymyslel a on má jěště tu drzost vystupovat vt vt prima tak bych ho posla do ale vždyt máte pravdu v tomhle státě všechno posral tak at táhne za tou svou na slovensko nasral celej národ a hlavně že řekl že svých slov vůbec nelituje tohle je člověk který si neuvědumuje jak velkou práci mají policajti soudci atd a myslíte že když několik tisíc on propustí žejako přestanou krást já si myslím že ne je mu se to takhle líbí a tenkrát jak to ten chlap udělal na něj ted by mohl ještě přitvrdit prostě je nespravedlivý ale klausovi seto takhle líbí jestli chce z někoho dělat vola tak může si ze sebe
  • Václav Klaus mi připomíná dementního staříka. Vždyť v každé pohádce se píše, že když mladý král vyhlásil amnestii (osvobodil dlužníky od povinnosti splácet dluhy) tak za ně tyto dluhy zaplatil. Pan Klaus si vybral jen tu první polovinu. Nyní je na veřejnosti, aby mu připomenula tu druhou část, na kterou ve své demenci zapomněl. Nemějme mu to v jeho samolibosti za zlé, ale jak sám stále opakuje, musíme stále být ve střehu aby nás novodobí podvodníci nepodvedli a aby černá ruka trhu nám neudělala čáru přes rozpočet. Takže mu to připomeňme.
  • Tak to je gol.Ten starý šejdíř bude promlouvat k národu 1.ledna.Ta televize Prima se úplně zbláznila.Ať už konečně zaleze někam kde není vidět.Za to že propustil všechny zloděje těžkého kalibru.A on se jde ještě předvádět dědek stará... *7* *7* *7* *7*
  • Pan Klaus studovaný odborník na zlodějnu a tunelování,tak jako on dokázal nechat rozkrást republiku již se nikomu nepodaří každý druhý když něco ukradne tak jde do basy a on ještě má tu drzost vystupovat v TV.Jak je možné že není potrestaný za komunistů studoval a vystudoval
    jako světový zloděj..................

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší