Přejít na výpis diskuzí

Vašek Jelínek

OSOBNOST 19.2.2007 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Lunetic

    Wašku..... Ehcete se dáát zpáátky do party?? Bylo by to upéé nejsupéér!!!Strašně rááda Wáás pořád posloucháám! Strašně mě štwe že už ejste *9* *14* *14* *4*
  • ....

    MYSLÍTE,ŽE SI TO TU NĚKDY ČTOU??? *9*
  • NÁVRH

    Ahoj Vašku!Slišela sem že přemejšlíte o tom jestli se nevrátit spátky(jako Lunetic)Bylo by to bezva!I kdyš už nehrajete poslouchám vaše písničky sou super!Je fakt škoda že nehrajete!
  • NÁVRH

    ahoj Vašku ! Jak jde život po tom, co jste se jako skupina rozpadli ?Jestli si čteš tyto stránky hmmmm. nenapadlo tě někdy se s ostatníma s Luneticu sejít ? určo by to bylo velmi good nemyslím tím sejít se někde před kamerani, ale tak s bývalými kamarády a pokecat si třeba v soukromí jak jde život a táák ! víš ? pokud se sejdete napiš dík mocinky děkuji *4*
  • venca

    Vašek bezva kluk, zpěvák a všechno možné
    I LOVE YOU, *14* *14*
  • Re: Vašek Jelínek

    mě neseděl *9* smrděli mu hrozně po koncertech nohy *9* *9* a jak vždycky házel ty spocený fusekle na zeď, který tam pak zůstaly přilepený - no to byl hnus!!! *9*
  • Re: Re: Rande

    *13* tak to tezko kocicko.. *10* *13*
  • !!!Nabízim zápich!!!

    Čau Vendo, chlape, nabízim ti prostřednictvím těchto stránek zcela jedinečnou příležitost, pokud máš přítelku, nabízim jí krásný a dlouhý zápich, jeho dýlka je 25 cm, bude se jí líbit, pokud žádnou teď nemáš, nabízim ho tobě, po domluvě ti možná dám i slevu. Napiš na muj e-mail. *5*
  • Re: Rande

    si nějaká divná to píšeš všude
  • Rande

    chtela bych se s tebou sejit slo by to *7*
  • jsi bezva

    ahoj Vašku pokud si to tady někdy přečteš tak to bude upa supr.Z luneticu jsi bezva zpěvák...jen tak dál *8* *15* *1* *1*
  • lunetic

    No čo ja si pametám tak vtej dobe boli mrtne slávny.Aj dobré songy mali a jeho cd čo naspieval sám je tiež dobré.Najlepšie je natom to že ho urážajú samý dementi čo živote nikdy sa nedostanú tam kam on.On za 4 roky dosiahol skoro všetko čo niektorý potom snia celý život.A ešte hral aj divadle,naspieval vlastné album.Ako klobúk dole.A to kolko ich ludi vtedy žralo ked sa kukam dnes je uplne cool
  • Václave,

    Dříve jako pubertální dívčina jsem tě fakt žrala, ale pak jsem zjistila, že na tobě vlastně nic není. *9* Že neumíš zpívat, nemáš hlas, máš odulé pysky jako černoch a chováš se jako minimalně a v lepším případě bisexuál. *9*
  • Re: vzpamatuj te se!!!

    A opet - vzkazy plne pravopisnych chyb. Vy toho v hlave asi take moc nemate, ze? Mozna by pomohlo misto vysedavani u internetu vzit si ucebnici ceskeho jazyka.
  • Re: Vašek Jelínek

    venda jak mu rikas si ted konecne uziva volna ale mas pravdu mohl by se ukazat a znova zacit spivat!!!slo mu ti to to jeho osobni cd bylo cool!
  • vzpamatuj te se!!!

    lidi soamatujte see!!vy asi nezijete v tom svete co ja nebo ja nevim!!chovate se jako ti nejveci smradi jake znam!!pisete tudy aby jste vasu urazelinebo co??to jeko neni vibec pekne!!!!jak muete vedet jaky je kdyz ho znate asi tak jako ja a nedelam ze sebe takoveho idiota jako vy!!raci tady nic nepiste kdyz nic ruzumneho nevite!!! *5* *16* *8*
  • strik!!!!!!

    ahoj vasku pisu ti protoz ete strasne miluju jsem homosexual stejne jako ty casto o tobe snim treba ve sprse a predstavuju si jak se navzajem uspokojujeme a delame si dobre casto si ho honim nad tvymi starymi plagaty a strikam na ne sve semeno chtel bych s tebou mit sex nejdriv bys mi ho poradne pohonil olizal zaluda a prohnetl pytel a koule ja bych ti ho pak vtrazil do ust a kouril bys a polykal me semeno az by ses zalikal rozkosi a nakonec bych ti ho vrazil do riti a poradne te obtah *5* *4*
  • Nechal se pichat do zadku?

    Mam na mysli ty prima fotecky, jak ho jebou nejaci chuligani. *1*
  • Vašek Jelínek

    Na Vašeka Jelínka se dalo dívat, je ještě k tomu uměl i slušně zpívat, je ale škoda že se někam schoval do ústraní. Protože ti čeští zpěváci to je hnus *16* Mě vždycky Venda seděl, jako chlap. *4* tak se konečně někde ukaž!!!!!!!
  • Helemese

    Tak tomuhle panackovi jsem nedavno faxovala pracovni papiry...v zadny reklamni agenture nepracuje...dela predvadecky trapnejch vyrobku duchodcum a zpiva si s nimi Kdyz jsem sel z Hradista...no, ale psa ma peknyho...hnup..hehe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit