Přejít na výpis diskuzí

Vašek Jelínek

OSOBNOST 19.2.2007 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • strik!!!!!!

    ahoj vasku pisu ti protoz ete strasne miluju jsem homosexual stejne jako ty casto o tobe snim treba ve sprse a predstavuju si jak se navzajem uspokojujeme a delame si dobre casto si ho honim nad tvymi starymi plagaty a strikam na ne sve semeno chtel bych s tebou mit sex nejdriv bys mi ho poradne pohonil olizal zaluda a prohnetl pytel a koule ja bych ti ho pak vtrazil do ust a kouril bys a polykal me semeno az by ses zalikal rozkosi a nakonec bych ti ho vrazil do riti a poradne te obtah *5* *4*
  • Václave,

    Dříve jako pubertální dívčina jsem tě fakt žrala, ale pak jsem zjistila, že na tobě vlastně nic není. *9* Že neumíš zpívat, nemáš hlas, máš odulé pysky jako černoch a chováš se jako minimalně a v lepším případě bisexuál. *9*
  • lunetic

    No čo ja si pametám tak vtej dobe boli mrtne slávny.Aj dobré songy mali a jeho cd čo naspieval sám je tiež dobré.Najlepšie je natom to že ho urážajú samý dementi čo živote nikdy sa nedostanú tam kam on.On za 4 roky dosiahol skoro všetko čo niektorý potom snia celý život.A ešte hral aj divadle,naspieval vlastné album.Ako klobúk dole.A to kolko ich ludi vtedy žralo ked sa kukam dnes je uplne cool
  • :) Když jsem byla menší tak jsem do tebe byla strašne moc zamilovaná , byl si uplne sladkej a krasnej :) :) tet ráda posloucham vaši hudbu i na diskotecha si ju nechavám pouštet :) .. mám te rády :).. *věk 17 *4*
  • ahojte ludia

    ahojte ludia ja som zo slovenka ale ako aj vy aj ja milujem lunetic(a hlavne vaska.od malicka som bola donho zalubena:D ale ani ostatny chalani niesu zly).a to myslim uplne vazne mam vsetky ich CD ich pesnicky ponam na spamet...musime nieco spravit aby sa zase dal lunetic dokopi!tak dufan ze tomu rozumiete ked je to pisane v slovencine tak pap *1*
  • lunetic

    Hele lidi nechápu proč tady vaska a vlastne vsechny z lunetic pomlouvate!!!Vasek byl fakt svelej a hrozne se mi líbilo jak spíval!!Tu petici sem taky podepsala ale myslim ze to asi moc nepomůže páč dyby kluci chteli tak se určo vrátěj. *9* Ale byli fakt skvělí *1* I LOVE LUNETIC *15* *14*
  • vašku já a můj kamarád honzík máme vaše cd best of a mě se strašně moc líbíš seš sladoučkej a hezkej a sexy chlap kterého jsem ještě neviděla zdají se mi o tobě hezké sny seš muj idol na kluka nebo chlapa miluju tě vašku s laskou tvoje bláznivá faninka do tebe keteřina AHOJ *14* *14* *14* *14* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *4* *14* *14* *14* *14* *3* *15* *14* *14* *14* *14*
  • 5

    souhlasim s míšou...myslim že byli uplně suprový komu jue kolem 24 na nich vyrůstal ale i mladší jsou do nich blázni...miluju lunetic a byla bych nadšená kdyby se vrátili
    *3*
  • FUCK

    VAŠEK STINKS LIKE SHIT !!!! *1*
  • lunetik

    ach jo kdyby to nebyl muj strejda tak nevim co budu dělat naštěstí je to muj strejda tak je to dobrý *4* *4* *14* *14*
    • Re: lunetik

      *1* *1* to sem může napsat každý *1* *1* dokud neuvidim důkaz, neuvěřím drahá neteřinko.. *13* *13* *13*
    • Re: lunetik

      pls nešlo by dyž seš ta jeho neteř aby mi poslal podepsanou fotku mocmoc prosim *3*
    • Re: lunetik

      A jakej je v posteli? *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit