Přejít na výpis diskuzí

Vašek Jelínek

OSOBNOST 19.2.2007 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vašek

    jo Vašek taky suprovej človíček...moc pěkně zpívá a má pěknýho psa...
    • Re: Vašek

      Že má pěkný prsa? *3* To mi přece všichni dávno víme *3* *14*
      • Re: Re: Vašek

        Jj, a ještě nádhernější pohlavní úd *14* to je taková krása když ho na mě vytáhne *3* *14*
    • Re: Vašek

      Tak jseš Paddy nebo PÁJA ty náno blbá schizofrenní *15* *1* *1*
  • lunetik

    ach jo kdyby to nebyl muj strejda tak nevim co budu dělat naštěstí je to muj strejda tak je to dobrý *4* *4* *14* *14*
    • Re: lunetik

      *1* *1* to sem může napsat každý *1* *1* dokud neuvidim důkaz, neuvěřím drahá neteřinko.. *13* *13* *13*
    • Re: lunetik

      pls nešlo by dyž seš ta jeho neteř aby mi poslal podepsanou fotku mocmoc prosim *3*
    • Re: lunetik

      A jakej je v posteli? *3* *1*
  • FUCK

    VAŠEK STINKS LIKE SHIT !!!! *1*
  • 5

    souhlasim s míšou...myslim že byli uplně suprový komu jue kolem 24 na nich vyrůstal ale i mladší jsou do nich blázni...miluju lunetic a byla bych nadšená kdyby se vrátili
    *3*
  • hbcf

    jako lunetici byli fakt skvělí a ty vostatní skupiny je akorat napodobovali ale moc jim to neslo nikdy nemeli takovej uspech jako lunetic!!!A vy co je tady pomlouvate a pišete ze sou teply atd. tak jim akorat zavidite to co dokazali *10* !!!!!Fakt byli super skoda ze se rozpadli *9*
  • lunetic

    Hele lidi nechápu proč tady vaska a vlastne vsechny z lunetic pomlouvate!!!Vasek byl fakt svelej a hrozne se mi líbilo jak spíval!!Tu petici sem taky podepsala ale myslim ze to asi moc nepomůže páč dyby kluci chteli tak se určo vrátěj. *9* Ale byli fakt skvělí *1* I LOVE LUNETIC *15* *14*
  • ahojte ludia

    ahojte ludia ja som zo slovenka ale ako aj vy aj ja milujem lunetic(a hlavne vaska.od malicka som bola donho zalubena:D ale ani ostatny chalani niesu zly).a to myslim uplne vazne mam vsetky ich CD ich pesnicky ponam na spamet...musime nieco spravit aby sa zase dal lunetic dokopi!tak dufan ze tomu rozumiete ked je to pisane v slovencine tak pap *1*
  • musíme

    Holky (možná i kluci) všichni jsme se do tohoto fanklubu přidali proto že milujeme lunetici ( a hlavně vaška *14* ) musíme něco udělat aby se nám kluci vrátili byli suprácký . Na internetu je nějaká petice kde je okolo 600 hlasů...nevíte někdo kolik je poteba hlasů aby to mělo nějakou cenu? prostě to musíme dokázat aby se nám vrátili musíme to dokázat já osobně bez nich nemohu žít
    • Re: musíme

      a kde na internetu chci se tam taky napsat *3* *4*
  • Muj nazor

    Hele proc se teda na vaska koukate kdyz ho pak pomlouvate...mne pride dobrej...fakt akorat me stve ze se kluci rozpadli...driv byli tak znami...chtela bych aby se zas dali dohromady nebo aspon jeden z nich zpival nejak vic!!!!a vasek je v pohode tak ho tady laskave nepolouvejte!!!!!
    *15*
  • vasek

    ja milujem vaska milujem milujem milujem milujem a este raz milujem *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit