Přejít na výpis diskuzí

Veronika Jeníková

OSOBNOST 28.3.2007 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kamile, nauč se pravopis.
  • Všechno nejlepší k narozeninám.
  • Hezký svátek :) :)
  • Všechno nejlepší k svátku...
  • milá Veru přeji ti vše nejlepší k narozeninám hodně zdravý,štěstí a at jsi zdravá.Kamil
  • vše nej hi hi
  • Veroniko,články Super .cz čtu jen velmi sporadicky.Dnes mi padl do oka ten o Vás(28.3.)a považuji ho přinejmenším za nezdvořilý a především nepravdivý,doufám,že Vás nerozhodí a bu´dte sama sebou dál. Držím Vám palce *4*
    P.S. chtěla bych vidět tu květinku,která je autorem
  • Milá Verunko vše nejlepší k dnešnímu svátku
  • hodně štěstí k svátku
  • Náhodou, ani jedna jediná věc na ní není špatná, je to perfektní herečka, která je známá především z Ordinace kde hrála Vendulku a teď z Cest domů kde hraje Bety a obě role jí moc sluší
  • Neschází ve filmografii také film "Pásla koně na betoně"?
  • a tomi rikate "cela filmografie"? to radsi zabalte
    http://www.csfd.cz/tvurce/16275-veronika-jenikova/
  • Děkuji za vyfotografování.

    Děkuji za dárek k narozeninám od Veroniky Jeníkové za společné vyfotografování se. Zdraví Kamil z Ústí nad Labem. *4* *4* *4*
  • Tak šup, šup do dalších let.

    Tak Verunko, šup, šup do dalších let, no jste ještě kočka, ale co dál?? *3*
  • přání

    Milá Veroniko
    Přání k Tvým narozeninám a přání
    hlavně pevnému zdraví,štěstí a
    a dobrou pohodu. *4* *4* *4* *4*
  • Ahoj Vero

    Ahoj Veroniko, uz nejaky cas se divam na Ordinaci a poskytuje mi okenko domova.
    Je moc hezke se na tebe koukat po tolika letech a videt jak se ti dari. Jsi ohromna sikulka a moc ti gratuluji ke vsem tvym uspechum.Vendulku hrajes bajecne, tak jak i vsechny jine role. Jsem uz 18 let v Californii a domu za maminkou jezdim kazde leto. Vzpominam na krasna leta na Konopaci.Pani je to ale let.. Jen jsem ti touto cestou chtel podekovat. Ordinace keeps me company a helps me to keep up with czech. Hodne stesti. Zdravi a uspechu preje Marek.
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k pětačtyřicetinám. *4*
  • ahoj Veroniko

    Přeji všechno nejlepší k narozeninám a ať se ti splní všechno o čem sníš !!! Zdraví tě, a všechny slušné pisatele, Evík *14*
  • Svěklá Vendulka

    Veroniko, jste skvělá Vendulka v Ordinaci, ale nejvíce mě mrzí,že jsem propásla chat s Vámi,byla bych moc šťastná kdyby jste se mi ozvala.Přeji hodně štěstí Vaše fanynka *14* *14* *4* *4*
  • Filografie

    Ve filmografii chybí film Pozor, vizita s R.Hrušínským v hlavní roli z roku 1981, kde Veronika hrála pacientku Manku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit