Přejít na výpis diskuzí

Veronika Paroulková

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ottova encyklopedie?

    Může být příjemná a milá, osobně jsem se s ní nesetkal. Na prvním místě uvádí jako oblíbenou četbu Ottovu encyklopedii.... To s ní asi moc veselo nebude. Občas mi svým přístupem tu encyklopedii připomíná - chytrá za každou cenu. V televizi působí dost namyšleně a neosobně.
    • Je vidět, že ji neznáte :-) Je milá, společenská, velice přátelská naprosto ke všem. A je s ní velká legrace. Navíc je ohromný charakter.
  • drzá a arogantní

    Jako moderátorka Dobrého rána s ČT absolutně neschopná, nemá dostatek informací a navíc namyšlená, drzá a arogantní. Nejhorší vada: absolutně všem skáče do řeči, překřikuje hosty i svého kolegu. Pavlačový typ.
    • Pani Veronika je hezka mila,sympaticka
      vzdelana zena.
  • Nejvíc se mi líbí v té růžové blůzce, je krásně přirozená a moc jí to sluší.
    Nejmíň v těch zlatých šatech s odbarvenou helmou na hlavě.
  • to, že chybí na obrazovce je velká ztráta a fakt se rozvedla? *10*
  • Je to tak

    Příjemná a chytrá, prostě radost...
    • Re: Je to tak

      Chodící encyklopedie, dost hrozný.
      • Re: Re: Je to tak

        Teď jsem se dočetl jinde na WEBu, že je pořád svobodná. Mít v posteli encyklopedii...... Br
  • Pani Veroniky,si velmi vazim,je krasna zena a vyborna moderatorka.
  • Verču mám rád, ale ty fotky mne hrozně zklamaly. Hlavně ta s žluto-oranžovými večerními šaty. Ta vykukující černá bagančata s rozvázanými tkaničkami - hrůza! To je, jako kdybych si dal na net fotku v obleku od BOSSe a k tomu si vzal kostkované bačkůrky.....
    • Teď jsem koukla na ty zmiňované šaty a souhlasím, že ta kombinace je hrozná.
  • Nějak se začít musí

    Tak milá Veroniko, první fanoušek je na světě...tak sláva:o)) Protože jsem první, tak využívám svého rozhodovacího práva a na vědomí dávám: Fan klub bude mít takovouto strukturu:
    předseda: VxMichal
    1.místopředseda: VxMichal
    pokladník: VxMichal
    předseda revizní komise: VxMichal
    sekretářka: jakákoli servírka dostatečně reprezentativního půvabu, která bude obsluhovat v místě zasedání
    Členské poplatky: Dvacet korun za měsíc
    Práva a výhody členů klubu:
    1. První pivo na výročním zasedání zdarma, ekvivalentem jsou dvě sodovky
    2. Ti, kteří nechytají ČT 24 mají nárok na jedno vyprávění od předsedy o Veronice a domácím zpravodajství za dlouhých zimních večerů
    Mají kolemjdoucí nějaké návrhy na doplnění stanov?
    • Re: Nějak se začít musí

      telefon na Verču, prosím, prosím.
  • Má někdo foto?

    Podle mého názoru je Veronika nejkrásnější moderátorka, kterou můžeme v současnosti vidět na všech českých TV. Působí na diváka velice příjemným dojmem, má ohromný šmrnc, moc se mi líbí její krátké účesy, ale kromě krásného vzhledu je zjvně inteligentní a podle toho, co jsem četl, má mnoho zájmů. Nějaká fotečka by neškodila...
    • Re: Má někdo foto?

      Taj to snad psala Veju sama, ne? ;-)
    • Re: Má někdo foto?

      Je svobodná, tak se snaž!
    • Re: Má někdo foto?

      Nedávno vypadala jako odbarvená tuctovka
  • už je vdaná
    • No nevím, jestli je ještě vdaná, z titulků v televizi už zmizelo příjmení manžela a na Facebooku prý napsala - nespojujte mě s ním. Dost fofr na to, že se vdávala asi tak před rokem....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit