Přejít na výpis diskuzí

Véronique Genest

OSOBNOST 10.2.2007 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Véronique

    Již jsem jednou napsala a můj příspěvek se neobjevil mám ji moc ráda, líbí se mi, ale vadí mi rozpor v jejím životopise jednou je napsáno, že je manžel lékař a podruhé že s manželem režisérem založila produkční firmu. Odpovězte mi na to prosím. Díky *14*
  • Chválím

    Koukám, že jste na těch fotkách pěkně prácli od tý doby, co jsem tady nebyla *4*
    • Re: Chválím

      Snažíme se *3*
  • Véronique

    Tím je vše vysvětleno děkuji. *4*
  • cumacek72

    Julie Lescaut

    Dneska je konecne dalsi dil ze sedmy serie *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *1*
  • veronique

    jj veronique je mrtě v poho...dycky koukám na ty kriminlky julie lescaut:Dkdyž to stíhím ze školy:P *3*
  • nové díly

    Ode dneška poběží nové díly - už za necelé 2 hoďky. Nemůžu se dočkat!!!
    Veronique je supr herečka a tento seríál jí sedí. Myslím, že jí může spousta kolegyň závidět..je to přesvědčivá postava a i její rodina - ta filmová, je fajn! Vč. kolegů.
    Americké krváky jsou odlidštěné, tady vidíme i život běžných francouzů....100 bodů!
  • Nejlepší dílo televizní tvorby, které jsem kdy viděl. Oslava života, nabitý pozitivní energií, lidskostí, láskou, kolegialitou na pracovišti, Jsem rád, že jsem měl to štěstí prožít přes 20 let života s tímto seriálem, který se u mě zapsal zlatým písmem z celé TV tvorby. Když už pro nic jiného, tak už jenom kvůli tomu seriálu bych si pořídil televizi. Vůbec se mi líbí francouzské filmy a seriály, jako např. Navarro, apod. Klidně můžu říct, že mezi moje koníčky patří francouzské filmy a seriály. Je v nic duch, který v naší TV tvorbě nenajdu.
    • Můžu jen souhlasit, viděla jsem všechny díly a i doposud se dívám na opakování a je mi líto,že už nenatočili další novější díly.Je to úžasná herečka i jako žena v civilu.
    • Co říkáš na film " DOBRÝ ROČNÍK ".Taky nemá chybu.
  • zamyslete se nad sebou

    Vy co tady spamujete a urážíte ostatní a píšete jak Ti co přidávají fotky a ?možna i hlasy? jsou trapní, Tak jste to právě Vy kdo jste trapný a dovolím si říct i blbý puberťáci co nemaj nic jiného na práci než sedět u monitoru a spamovat na forech. Mě tedy přijde divny když nejaký "debílek" dokáže jednu a tu samou zprávu napsat nekolikrat - trapnost. Pokud se Vám galerie nebo seriál nelíbí, tak to snad stačí napsat jednou ne.

    Jinak seriál je někdy dobrej nekdy nestoji za to ale to je asi tak jako u vsech serialu
  • Jedna z nejhezčích hereckých celebrit světa.
  • Rád se dívám na kriminálky Véronigue Genest, kde hraje hlavní rolu Julie Lescautovou a je zde velice šikovná nejen jako komisařka, ale také zde dobře zahrála příjemnou a ohleduplnou šéfku v kolektivu na pracovišti, ale též dobře vynikla v domácnosti. Kde byla oporou svých obou dcer. Je veliká škoda, že tento seriál už skončil. Já osobně ji dávám velikou poklonu za jejímu výkonu v tomto televizním seriálu, který byl v České republice na TV PRIMA. Velice děkuji, že jsem mohl tento seriál vidět a proto ji za ten dobrý požitek velice děkuji. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit