Přejít na výpis diskuzí

Victoria Justice

OSOBNOST 1.10.2008 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nej k narozkam doufám že ssi je užiješ a ať si slavnější a kariera ti stoupala tím dal víc
  • Všechno nejlepíí k narozeninam Victorie
  • všechno nejlepší Victorie :))) *1* *3*
  • všechno nejlepší k narozeninám *3* *3*
  • ona je pekna holka a chcel by som sa snou oznamit *2*
  • Vicky je super holka a je moc hezká a mám ráda její písničky je iná a to je hezký:) *14*
  • She is beautiful! *14*
  • Podle mě je Vicky lepší než Ariana.... Ariana nebyla takova a tet je z ni s prominutím další hollywoodská dě**a která nemá nic lepší ho na práci než točit ty uchylny videa... Ale žijeme v době kdy pomalu v televizi vidíte videoklip jak tam holky v miny vrtí prdelí a mají mega prsa atd.... Myslím že by se měli nad těma videoklipama někdy zamyslet, protože pak vidíte malé děti jak to po nich opakujou atd.... Asi si budete říkat že jsem z minulýho století, ale je mi 13 ... A mám takovýto názor!
  • Ariana a Victoria jsou super mě se libí obě dvě *3* *4* *3* *4* *14*
  • miluju ji *14* *14* *14*
  • Hlavně že ty jsi chytrá, když píšeš "myslí" s měkým i ?! *10*
  • jako nechci jí urazit je moc namišlená a moc si osobě mislí já mám radši arianu ta je boží nemá chybu ariana bez uražky ale nejsi nic moc *14* *16*
  • Podle tvého písma neumíš ani opravit ty chyby který jsi tam napsala. Jistě, byla jsi s ní i na kafíčku. Ti uvěří jen duševně nemocný člověk!
  • Ona je velmi dobra ma super videa a pesnicky :-* :-* :-D :-D
  • Vic je falešný had preto lebo som to čítala že to povedala na Arianu
    fffuuujjj *16* *12* *11* *10*
  • Viktorie Justice je boží rada se divam na její filmi *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *5* *5* *5* *5* *15* *15* *3* *3* *3* *3*
  • ariana je lepší ale victoriu mám rada taky ale víc arianu
  • Miluji VICTORIU JUSTIC *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • je podobna Nině Dobrev. ale jinak je božííííííí. *14* *3* *4*
  • Je prostě boží.. *14* *14* *14* *3* *9* *8* *16* *12* *15* *15* *2* *1* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit