Přejít na výpis diskuzí

Vilo Rozboril

OSOBNOST 25.3.2008 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lieblinka

    Bezkonkurenční Vilo

    Pan Rozboril je naprosto dokonalý moderátor a podle mého názoru i strašně milý člověk a nádherný charismatický chlap. Naprosto jsem si jeho a samozřejmě i nádherné a dojemné Modré z nebe oblíbila, neumím si představit, že by ho moderoval někdo jiný než je pan Rozboril a jak už tu bylo řečeno, v Česku bohužel není takového moderátora. Děkuji za to co děláte a přeji mnoho úspěchů ve Vaší práci i osobním životě. S pozdravem věrná divačka Jana
    *3*
  • Je to fajn člověk komu se nelíbí
    Tak na něj nekoukejte nikdo vas nenutí
  • Vilo je úžasný chlap,rada poslouchám jeho pořady.
  • Ahoj Vilo.Jsi super clovek!!!!!!Jsem z CR.kazdy ctvrtek sleduji V siedmom nebi.uzasne!!!☺☺☺.miluji Te i kdyz nevis kdo jsem jsi strasne lidsky a super clovek!!!!!!!!!☺zustan jaky jsi.
  • pseudonym

    v SOS používá pseudonym Vilu Postavil *1*
  • Modre z neba je uplna bomba obrazocky *1*
    Uzasna sou!!!
  • Vilko jsi úžasný človíček,mohl bys být můj syn,neboť mám syna taktéž nar.1967.V dnešní době život není lehký,ale jakmile je na Markíze,,modré z neba" hned se cítím líp a taky velmi cítím z lidma o kterých vysíláš.U nás na televizi Barandov jde něco podobného.Pokud budeš mít chvilku,podívej se na to,jaká to je hrůza.Vůbec se to nedá srovnat s ,,modrým z neba".Děkuji Ti za to jaký jsi a jak citlivě tento pořad uvádíš.Zůstaň stále svůj,nic na sobě neměň.Ještě jednou děkuji a budu se těšit na další Modré nebíčko.Tvá věrná divačka Vlasta z Havířova.
  • ahoj vilko tovto cestov ta velmi srdecne pozdravujem a sklanam sa pret tebov si uzasni clovek pomahas tim co to najviac potrebuju hlavne nevinim detickam ktore sa na tento svet dostali a su zakerne obdarovane ale napriek tomu sa vedia tesit kazdej veci kazdeho dna cije zli alo dobri de su radi ze su tu a davaju vela laski okolo seba vtich malich srdieckach viem to take male slniecko mam doma vola sa sebastianko a ma zakernu chorobu svalovu atrofiu tipu1 jeho velki sen je ta stretnut a podat ti ruku a povedat rucicki boskavam stoho jeho sna sa kusticek viplnil videlta hvilu sa stebov rospraval ti si ho pozval do studia na natacanie modreho zneb ale zial vtom case sme ochoreli a financie nam nedovolili pricestovat bol velmi smutni ze ta nemohol vidiet a stravit stebov aspon chvilutovto cestov ta stem poprosit ci by to nebolo mozne sme z vrabel dakujem
  • Vilíku,vážím si tě jako člověka.Alespoň,tak jak tě vidím v televizi.Pokavaď jsi takto dobrosrdečný i bez kamer,tak před tebou opravdu smekám.Jsem dost citlivá žena.Každá tvoje relace ve mně něco zanechá.Někteří lidé,tu na Slovensku mi zazlívají,že koukám na Modré z nebe.Že je to moc emotivní.Ale ať každý zdravý člověk vidí,co se děje jinde.Ať si váží toho,co má.Vildo,tak se drž,ať to Modré z nebe hóóódně dlouho ještě moderuješ.
  • Vilo jste bezkonkurenční!!

    Milý Vilo!
    Váš pořad Modré z neba je bezkonkurenční! Tak trochu se může srovnávat s americkým Vítejte doma, ale v tom Vašem je více emocí a citu. Vy jste v tomto pořadu muž na svém místě a není člověka, který by Vás mohl nahradit. Prohrál by! Pokud ve středu stíhám, nikdy nezapomenu a zapínám tento na city hrající pořad, u kterého není možné neslzet. Opravdu je výtečný a doufám, že ještě dlouho bude a Vy v něm také.V Čechách neznám nikoho, kdo by se Vám mohl vyrovnat. Vždy by to dopadlo trapně a hlavně v Čechách není nikdo, kdo by takovýto pořad vymyslel. Je to asi nad naše síly někomu opravdu pomoci v nouzi. Moc Vám děkuji za prožité zážitky s Vámi. *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit