Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Hron

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Energie

    Ráda se účastním pražských pořadů Vzpomínky nám zůstanou v divadélku Illusion. *9* Setkání s 2 celebritami v seniorském věku, Vláďou Hronem a Alešem Cibulkou probíhá jako projekt Zdravých měst. Další proběhne 12.5. od 14.00 hod. *3*
  • :)

    Jsem sice krátce ve fanklubu, ale Vláďa je opravdovým bavičem po všech stránkách *3*. Ne každý umělec je takový*15*. Tak mu přeji, ať mu to vydrží*3*!
  • zaza30

    přesně

    před týdnem byl Vláďa u nás ve Znojmě, a byla obrovská legrace, větší legrace je snad jen při setkáních fanklubu. *1* *14* *3*
  • hanna96

    :-)

    Já mám od něho podpis a taky jsem se s nim vyfotila, včera byl v olympii v Teplicích *3*
    • Re: :-)

      S Vládou se fotíme každý půl roku a tráví s klubákama dvakrát do roka tráví celý víkend.
    • Re: :-)

      S Vládou se fotíme každý půl roku a tráví s klubákama dvakrát do roka tráví celý víkend.Moc je to fajn a co srandy se užije.
  • Jaroměř Radio Blaník

    musím napsat že Vláďa Hron umí být skvělý člověk a umí přivést lidi do varu.Bylo to skvělé vystoupení
    Lucka *3*
  • přání

    Milý Vladimíre
    Všechno nejlepší k narozeninám.
    *4* *4* *4* *4*
  • corinka71

    VINOBRANÍ ZNOJMO 2008

    DOBRÝ DEN VLÁDO HRONE

    přeji VÁM AT SE vám moc líbí ve ZNOJMĚ 11 ZÁŘÍ JSEM OD ZUZANKY STEHLÍKOVÉ KÁMOŠKA MARTINA JSEM RODAČKA ZE ZNOJMA *4*
  • fotečky

    PANE VLÁDO HRONE

    MÁTE tady moc krásné fotečky přejí vám at máte na setkání krásné počasí neznámá fanynka *14*
  • proč

    Proč mi nechtějí povolit odkaz na HRON rádio??? vždyť to s Vláďou taky souvisí, kdo to tam cenzuruje???, *7* *9*
    • Re: proč

      Hoj, Lucíku, to já nefim, proč nechcou povolit odkaz na H- rádio!! Hlavně drž dneska Vládíkovi palceeee!!
  • fotogalerie

    *4* *4* *4* jsou tady moc krásné fotky až budu moc mít příležitost ráda taky přispěji do mlejna nějakou tou fotečkou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit