Přejít na výpis diskuzí

Vladimír T. Gottwald

OSOBNOST 8.4.2007 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hamlet 8.3.2009

    Včerejší Hamlet byl skvostný,pan Gottwald jako vždy předvedl,že je ,,pan,, herec! *4*
  • Ostře sledované vlaky

    a na Ostře sledované vlaky už někdo byl? já se chystám v sobotu...doufám,že to bude taky tak dobré,jak Hotel Modrá hvězda... *3*
    • Re: Ostře sledované vlaky

      Byli jsme v sobotu. Je to jiné, ale zase výborné! Exceluje pan Komínek, Vladimír se objevuje ve dvou rolích, každou hraje jinak, ale obě jsou osvěžením. Je to smutné, ale moc hezké!
  • Hamlet a Otelo

    Pan Gottwald teď nově hraje ve dvou inscenacích. V Příbrami v komedii Otelo ze Susaku, kterou můžeme vidět taky v Žižkovském divadle v Praze, a taky v Dejvickém divadle jako Polonius v Hamletovi.
    • kafkovina

      Re: Hamlet a Otelo

      Byla jsem na Hamletovi, je výborný! Ale Koba jsem nestihla, tam půjdu příště.
    • edeltruda

      Re: Hamlet a Otelo

      Příští představení Hamleta 31. ledna, 1. února, 4. února. 31. ledna už je vyprodáno a na únor nejvyšší čas!!
  • kafkovina

    Jak hlasovat v anketě Týtý:

    Jak hlasovat v anketě Týtý:
    Na číslo 9001508 pošlete SMS ve tvaru:
    TT 4 Vladimir T. Gottwald

    Cena SMS je 8 Kč, počet zaslaných SMS z jednoho telefonního čísla je 30

    Ahojky všem! *14*
  • Užas

    Vladimírku, se zájmem jsem se chtěla dovědět o Kolyginovi,jsem nějak za opicema,a dověděla jsem se o Tobě zase něco více. Tědˇjsem na vážkách, zda Ti ještě můžu posílat lechtivé maily..hihihi :o)))
    Jsem mooc pyšná na naši známost...:o))
    měj krásné a pohodové dny Věrča alias jarmilkakocabova *3*
    • Re: Užas

      tak lechtivý e-maily... *13* noo téeda....naštestí nejsem závistivá *3*
    • Re: Užas

      Tak je posílej mně. Ale Páje o tom ani slovo! Jo? *5*
      • Re: Re: Užas

        Tahle odpověď je taky za jedna. *1*
        • Re: Re: Re: Užas

          No teda!!!! *10* *10* *16* *1*
  • Hotel Modrá hvězda

    Neviděli jste někdo už Hotel Modrá hvězda? Já jsem strašně zvědavá, jak to dopadlo. *7*
    • Re: Hotel Modrá hvězda

      Jak dopadlo...no přece výborně...nechyběly ani notoricky známé dialogy z filmu,tak to mělo i švih a rytmus.Plno písniček..přece muzikál...A živě to byla paráda.Musíš se jít kouknout.Já tam byla hned na druhé večerní představení po premiéře.Bylo vidět,že nejen diváci,ale i samotní herci se výborně bavili.Moc Vladimírovi ten úspěch přeju...
      • Re: Re: Hotel Modrá hvězda

        Jo, přesně tak. Asi se pojedeme podívat ještě jednou. Výborný!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit