Přejít na výpis diskuzí

Vlasta Korec

OSOBNOST 5.10.2007 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes se pan Korec opět předvedl, když řekl.
    Budeme fungovat na další soutěžní otázce. To by nemohl vyslovit ani nej nej??? člověk.
    Také lže. Soutěžící dohádala a on jí řekl. Řekla jste si, mám to za sebou. Soutěžící ovšem mlčela.
    Už ho prosím nahraďte někým inteligentnějším.
    Celý pořad snižuje na úroveň, no raději to nedořeknu,
  • Ještě k dnešku: pogratuloval panu Petrovi k BANKROTU, který byl na políčku, které si zvolil jako vítěz - úžasné.
  • Zdravím a obdivuji výdrž ve sledování. Já tak jednou týdně a dost!
  • Mohl by někdo tomu pánovi vysvětlit, jak se vyslovují jména cizích herců, zpěváků, spisovatelů, dramatiků........ Nebo ať mu to do závorky napíší foneticky. Tak to prý dělají na konkurenční televizi. Pro jistotu.
    Jeho výslovnost mi rve uši, zvlášť když nedávno tato herečka byla tématem v Tajence. Přečetl to stejně blbě. *4*
  • Myslela jsem, že je Česká tajenka zábavná soutěž a ne REALITY SHOW. Tak to včera řekl p. Korec. Nevěřila jsem svým uším.
    O RS mám jiné představy - Prostřeno, Robinsonův ostrov, Výměna manželek.... To dostávají soutěžící 50.000,-, 60.000,- 100.000,- nebo kolik?
    Fakt už neví, co má plkat. Tak ať mlčí a přidají tajenky.
  • Proč uvádí stále ještě tajenku ten neschopný, ubreptaný a nemožný pan Korec? Je čím dál tím trapnější.
  • Pan Korec trapně žertuje a nervuje soutěžící. Není to ani trošku vtipné, ale ubohé. Už by mohl skončit.
  • Já dnes též po čase a zase dlouho ne. Raději starý dobrý Rex nebo si něco přečtu, protože "Stává se z vás Terminátor České tajenky" to opravdu ne. *1*
  • Dnes jsem opět zasedla k tajence. Pan Korec zase jenom plácá a plácá nesmysly. Jak je možné, že tak hodně nekvalitního moderátora nevymění? Má asi hodně, hodně velkou protekci. Myslím si, že ve varieté by uspěl.
  • Máte velmi primitivní jednání...
  • Dobrý den Išo,
    máte pravdu, že my dvě to nezachráníme. Mne to ale nedá se vyjádřit, když pan Korec zase trapně a nemožně plácá. Stále se těším, že ho konečně nahradí někdo schopnější. Ale zatím to tak nevypadá. Přeji Vám krásný a pohodový den.


    Anička
  • Aničko, díky za souhlas, ale my dvě to nezachráníme! *10*
  • Dnes se moderátor zeptal soutěžícího. Jak se cítíte jako papírový favorit. To je bez komentáře.
    Také řekl: z těchto dvou soutěžících vzejde další jméno.
    Jeho výroky jsou opravdu velmi trapné a nemožné.
  • Moderátor je hezký mladý muž, ale na moderování opravdu nemá. Jinak proti němu nemám nic, tak nemusíte nikoho zvát slovem ubožáci. To svědčí o úrovni chování.
  • Souhlasím
  • Uf, to zase byly hlášky, Oblíbené NEBLBNÉTE, familiární Zbynďa a Simča. Vyslovení herečky Rachel jako RIKL, TAK TO MEMÁ OBDOBY. Nemohl by ho pan Tomáš, který se chlubí kamarádstvím trochu poučit.
    Škoda tohoto pořadu!!!
  • Dobrý den išo,

    já se ráda koukám na soutěžní pořady. Česká tajenka mne baví, ale moderátor je nejhorší, jakého si jen normální člověk může představit.
    Mějte se hezky

    Anička
  • Dnes moderátor řekl soutěžícímu. Zase drama do poslední vteřiny. Opět naprosto otřesně přehání a chová se ne jako kvalitní moderátor, ale jako klaun z cirkusu.
  • Ubožáci pomlouváte tady skvělého člověka a mého kamaráda, jste asi hodně na palicu, viďte... je mi vás líto.
  • Tak jsem opět po delší době koukla na Tajenku s nadějí, že je tam někdo jiný. A ejhle! Vlastík se drží zuby, nehty. Proč nezvedne výzvu ze země a neopustí tento pořad a nejde dělat něco jiného. /Jak doporučují diváci/ To jen cituji jeho slova. Soutěžícím se směje, pokud si vylosují jako odměnu NIC. To je chování.....A proč stále opakuje celá zadání tajenek? Soutěžící snad nejsou demexxx, aby si zadání nepamatovali cca 2 minuty. Opakování - matka moudrosti, že? Ale běží nám čas............. Uf. Už to nebaví ani diskutující. Jen Anička, ta je věrná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit