Přejít na výpis diskuzí

Vlasta Korec

OSOBNOST 5.10.2007 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S tímto názorem plně souhlasíme a doufáme v brzkou náprvu tohoto zajímavého pořadu.
  • Pane řediteli Soukupe.Vyměňte už konečně z České tajenky ukecaného moderátora Korce,hodně lidí se na tento pořad už nedívá.Zdržuje a zesměšňuje soutěžící. Děkuji. Naštvaný divák
  • Souhlasím se vším co se zde píše. Velice ráda sleduji tajenku, ale z pana Korce je mi zle. Je opravdu nejhorší moderátor, který v TV byl. Prosím dejte tam lepšího moderátora. Ten pořad si to zaslouží.
    Děkuji
  • Taky jsem se po delší době koukala na tajenku. Děs, běs!!! Každé školní dítko ví, že G.B.Shaw se nečte "šau", jak několikrát k mému úžasu opakoval pan Korec. A ani "vaško de gama" se takhle nečte. Probůh!!!!! Nemůže si dopředu zjistit, pan vševěd a všudybyl, jak se určitá jména vyslovují?! Jinak těmi svými kecy, jako" co mi to děláte, skvostný, exkluzivní, pregnantně řečeno......" nám už leze na nervy a ubírá čas. Copak musí pořád před každým luštěním v jednom kole opakovat, že jsme u druhé tajenky a opět přísloví, a he-he-he...... čas běží, vážení. Tolikrát se nestihne nejenom třetí, ale ani druhá tajenka. On si z toho udělal svůj pořad a předvádí se "vskutku skvostně". Copak to tady nikdo nečte, aby se sjednala náprava.? Chtělo by to moderátora na úrovni. Ani ve směnárně si neodpustí kecy jako, už jste se chytil, no vidíte,.....vyrušuje to a určitě rozptyluje v soustředění.
  • Pan Korec, to je borec. Říci soutěžící ženě neblázněte, to svědčí o úrovni moderátora.
  • Pan Korec opět perlil slovy:
    Absolutní drama jste nabídli divákům
    nebo
    Nebuďte smutná, máte smutný pohled. Soutěžící se přitom hezky usmívala.
  • Po dlouhé době jsem zase sledovala tajenku a nic se nezměnilo. Pan Korec stále plácá nesmysly a brebtá a breptá. Nedá se na ten pořad koukat.
  • Škoda, že pořad již neuvádí pan Cibulka. Je to moc fajn člověk.
  • Pan Korec je nenapravitelný nebo spíše neschopný dobře a slušně moderovat.
  • Pan Korec je někdy hodně nevychovaný a i hrubý. Jak může moderovat, to nechápu. Polepšete se.
  • Vlasto jsi borec, jen tak dál. Na hloupé kecy se víš co.
  • Pan Korec je trapný a ukecaný uráží azdržuje soutěžící.Všude byl všechno ví ,stále jenom ,,já ,já,já" .Na jeho moderování je trapné se dívat. Tom
  • Pan Korec je trapný a ukecaný uráží azdržuje soutěžící.Všude byl všechno ví. Dejte ho konečně pryč. Tom
  • Pan Korec by měl vystupovat na poutích jako klaun(lépe řečeno šašek).
    Je hodně nemožný.
  • Stále stejně trapný a ukecaný. Je to nejhorší moderátor, kterého znám.
  • Příšerně ukecaný a trapný moderátor.
  • Pan Korec je čím dál stejný, to jest nemožný. Jeho hlášky jsou trapné a někdy i nemístné a hrubé.
  • Pan Korec je jeho slovy tristní (žalostný, trapný).
  • V pořadu Česká tajenka mi pan Korec nevyhovuje. Je slušně řečeno ubrebtaný a má hodně přebreptů. Konečně přestal téměř každému soutěžícímu říkat neblázněte. Ale trvalo to. Pro mne je velice trapný. Pan Cibulka byl skvělý.
  • Teď uvádí Českou tajenku a je úžasný! Aleš Cibulka, to byla slabota. Jen tak dál Vlasto!Jste skvělý! !!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit