Přejít na výpis diskuzí

Will Smith

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Potřebuji poradit z filmem

    Potřeboval bych poradit z jednim filmem hraje tam will smith, je to komedie která se odehrává v přibližne asi tak 2030 nebo přibližně tak že hodně do budoucna will smith si pronajme starej klub kterej nevydělává,opravího a udělá z něj diskotéku po tom ho chtějí nějak zabít proto že je konkurence jiného klubu už si to moc nepamatuji..nevíte náhodou někdo jak se tento film jmenuje mam za to že je starej tak 5 let, nemůžu ho nikde najít. *9* dík moc. kdyby někdo věděl tak se mi ozvěte na mail rifca@seznam.cz nebo tady na forum. dík
  • Zpěvák a herec

    Will Smith zazářil ve Fresh Princovi,Mužích v černém 1,dále Já,robot a Já legenda a taky Nepřítel státu.Jeho Cd Willenium také není vůbec špatné.
  • will

    dobrej byl např.Já,robot a Já,legenda ale jinak je to fakt borec *4* *4* *3*
  • komentář

    will je fakt borec je to nej herec co znam *1*
  • Ciislo 1

    Will *4* je nejlspi herec a zpevak a I am Legend je nejlepsi film jaky sem videl
  • Re: I am legend

    Ty jo o tom novym filmu sem vůbec neslyšela, nevíš kdy má přijít? *14*
  • I am legend

    I am legend je podle mě jeden z nejlepších filmů kde hrál Will.. Takhle dojemnej film sem už dlouho neviděla, občas sem měla problém aby moje řvaní neslyšelo celý kino *1* Ten film se dá rozebírat a obracet ze všech stran, mluvila jsem o tom s hodně lidma a dalo by se o tom mluvit celej den v kuse *1*
    .. jinak je pro mě vždycky byl a vždycky bude Will nejlepší jak herec a tak zpěvák.. ten jeho hlas... a tělo .. a vůbec.. *15*
  • Re: Respekt

    on si zaslouzi RESPET? tj asi nove slovo pro uznani :X
  • I am legend

    Ahojyk lidicky tak co rikate na film I am legend? Podle je me uzasnej, sice hafo smutnej ale fakt dost dobre to zahral. A co slyseli jste o tom novym filmu " Hancock" kde bude hrat superhrdinu neco jako superman? Uz se nemuzu dockat az to bude v kina *5* *15*
  • Will Smith

    Will je fakt skvělej herec,hlavně se mi strašně líbí *14* Já,robot fakt good film;) ale hlavně best !!!: I am legend...nevim kdy naposled sem u filmu bulela ale tentokrát sem měla v kině co dělat,doporučuju je to fakt prožitek!a to doslova!samozřejmě sem dneska po tom filmu nedělala nic jinýho než o tom všem přemýšlela..ale stálo mi to všechno za to! *3*
  • Lemonn

    já mám rád Willa Smith jako Herce je opravdu dobrej a právě se du dívat na I AM Legen
  • Respekt

    Will Smith je nejlepší raper, herec a hlavne clovicek co muze byt. Jen on si zaslouzi " RESPET" *5*
  • Will

    je to pěknej herec..ale zpěvák...tu byhc trochu pochybovala...herectví mu jde o mnoho líp než pěvecká kariéra.... ale stejně je to upa pěknej svalnatej černoch... *14*
  • Re:

    S tím tak trochu souhlasím,ale znám lepší zpěváky,Smith je jeden z nejlepších zpěváků a je i poměrně dobrý herec(Muži v černém,Já,robot..atd.¨).
  • BEST herec!!

    Will je MAZEC herec a má super gilmy...nikdo nehraje jako on!!!!!! *5*
  • Je supeeeer!

    Je to ten nejhezčí herec! *15*
  • WILL SMITH

    AHOJ LIDI JA SEM FAFT VELKEJ FANDA WILLA A CHTEL BYCH SE ZEPTAT KDE TED BYDLI DIK ZA ODPOVED
  • cauky lidicky.myslim si ze vill smith je uplne bozi herec *1* a super raper *3* a jestli nekdo mate jeho cd tak mi o tom napiste na mejl--- knus.(zavinac).seznam.cz budu cekat jinak diky *4* cus super lidicky kacka 15
  • jméno herce

    prosim vás,nevíte někdo jak se jmenuje tento herec.....?????http://img361.imageshack.us/img361/ 1690/beznzvu7ex.png
  • Je best

    Je úlně nejlepší!Ten jeho úsměv a ksichty jsou nenahraditelné a v jeho filmech je nenahraditelný. Prostě čokoládový princ. Já ho prostě žeru:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit