Přejít na výpis diskuzí

Will Smith

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Will

    je to pěknej herec..ale zpěvák...tu byhc trochu pochybovala...herectví mu jde o mnoho líp než pěvecká kariéra.... ale stejně je to upa pěknej svalnatej černoch... *14*
  • Respekt

    Will Smith je nejlepší raper, herec a hlavne clovicek co muze byt. Jen on si zaslouzi " RESPET" *5*
    • Re: Respekt

      on si zaslouzi RESPET? tj asi nove slovo pro uznani :X
  • Will

    je upe sexy nejvíc...Wille, love ya...Dneska jsem se uz ponekolikate divala na I am legend...mno chciju z neho.. *14* *14* *14* ... Cu hooooo *14* *14* *14* a Hancock je nejlepsi film, co je..
  • michaelajackson

    :o)

    Viděli jste někdo film s Wilem Štěstí na dosah?Krásný film
  • Je supeeeer!

    Je to ten nejhezčí herec! *15*
  • zuzanka666

    DVD

    dnes jsem v obchodě vyděla DVD Willa.Jsou na něm jeho songy.Určitě si ho koupím *14* A strašně se mí líbí v Fresh Princ *15* Nejvíc ten díl jak se mu zdá že ho to medium proklelo a pak křičí ze spaní:,,Zrušte ho!Zrušte ho!" *15* *15* *15*
  • jo,ženatej

    Je fakt super!A nejlespší na něm je že je šťastně ženatej,protože to není takovej ten co je po 35 a nemá holku!
  • Will Smith

    Will je fakt skvělej herec,hlavně se mi strašně líbí *14* Já,robot fakt good film;) ale hlavně best !!!: I am legend...nevim kdy naposled sem u filmu bulela ale tentokrát sem měla v kině co dělat,doporučuju je to fakt prožitek!a to doslova!samozřejmě sem dneska po tom filmu nedělala nic jinýho než o tom všem přemýšlela..ale stálo mi to všechno za to! *3*
  • I am legend

    Ahojyk lidicky tak co rikate na film I am legend? Podle je me uzasnej, sice hafo smutnej ale fakt dost dobre to zahral. A co slyseli jste o tom novym filmu " Hancock" kde bude hrat superhrdinu neco jako superman? Uz se nemuzu dockat az to bude v kina *5* *15*
    • Re: I am legend

      Ty jo o tom novym filmu sem vůbec neslyšela, nevíš kdy má přijít? *14*
  • pelclovajana

    súpa

    Tenhle chlapík je fakt skvělej!!! *14* *14* *8* *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit