Přejít na výpis diskuzí

Zbyněk Drda

OSOBNOST 31.12.2006 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásný hlas

    Zbyněk Drda zpívá pomalé písně tak krásně,až se člověku objeví slzy v očích-aniž by chtěl.Stačí se zaposlouchat a každý si okamžitě vzpomene na toho,koho má doopravdy rád.V případě,že s ním nemůže být-zakázaná láska-je to o to horší...(MTZP).
    Niky (kr.embryo) *14*
  • je nej

    drdík je dost pěknej na živo je nej a je moc roztomilej akorát se podepisuje divně ale nevadí *14* *14*
  • Sice s malým zpožděním

    - všechno nej, Zbynďo, ať tě svět baví. *4*
  • narozky(20)

    vše nej pro zbyněčka od ilonky *14* *14* *1*
  • Nový singl

    Zbyněk má první singl!!! Tady jsem našla předprodej!! http://www.allmusic.cz/skladba/mili ony-pradni
  • ZBYNĚK

    Zbyněk je fakt super mám ho moc ráda a je super že vyhrál v TýTý objev roku a v kategorii zpěvák byl na druhým místě!Moc mu to přeju a držím palce!!P.S:2.dubna mu vychází CD!!!!!§ *3* *3* *4* *4*
  • Ještě jsem chtěla dodat něco, kdyby tady Zbyněk "zabloudil"

    Zbyňku,všichni jsme ti hooodně moooc fandili. Tomu špatnému, co se o tobě píše v časopisech nevěříme. Nemůžem si to sice ověřit, ale fakt ti důvěřujeme (i když se říká "důvěřuj, ale prověřuj". Doufám, že to cédéčko toho 2. výjde, i když nedostávám kapesné, tak se ho asi nedočkám. Ale co ostatní fanynky? Ty se na něj taky určitě těší a kapesné nejspíš dostávají. *14* Mně se o tobě vždycky zdají takové krásné sny (proto mám radši noc než den), tak prosím. Doufám, že tě brzo uvidíme v televizi, pokudmožno i se Zlatým slavíkem (ale to přece zaleží hlavně na nás) a nebo ještě líp "NA VLASTNÍ OČI"!!! MÁME TĚ VŠICHNI A VŠECHNY MOCINKY RÁDI A RÁDY!!!! *14* *14*
  • Zbynda je fakticky nej!!!

    Ať si říká kdo chce co chce, Zbynda je nej a nikdo na tom nic nezmění!!! To vítezství v SuperStar si vážně zaslouží. Fandila jsem mu už od castingu. Vždy ze začátku, když jsem ho neviděla ve vypadávající dny na obrazovce, klepala jsem se do příštího týdne strachy, aby ten, kdo už si v soutěži nezazpívá nebyl Zbyněk (ale pořád jsem věděla, že je ten nejlepší). Vždycky, když zpíval nějaké dojemné písničky, jako třeba Can you feel the love tonight, měla jsem slzy v očích. Ne jinak tomu bylo, když Zbyněk vyhrál. Úplně jsem se rozbrečela dojetím. Posílala jsem mu hlasy, i když mi rodiče každou chvíli kontrolují stav kreditu a když tam trochu více chybí, nastává velký výslech. Rodiče jsou samozřejmě proti tomu, abych mu posílala hlasy. Prý je to zbytečně moc peněz. Mi to ale zbytečné nepřipadá. Díky tomu, že si řeklo více lidí je o několik šťastných lidí víc (včetně mě a fanoušků Zbyňka). Prostě jsem jen chtěla říct, že díky nám, fanouškům Zbyněk vyhrál. Ale kdyby nebyl Zbyněk tak nádherný a nezpíval tak překrásně, tak by fanoušky (teda obvzlášť fanynky) neměl. Takže chci znovu připomenout že ZBYNĚK JE NEJ!!! *14* *8* *14* *14*
  • Re: kukacek

    Naprosto s tebou souhlasím. Zbynda je prostě nej a vždycky bude. pokud bys chtěla pokecat o Zbyňkovi nebo jenom tak, tak se ozvi.
  • Zbynda musí vyhrat!!

    Ahojka posílejte sms na TYTY F 1 na číslo 906 06 09 nebo zavolej an 906340906 a dej cislo 1 prosím prosím.Vsichni potom budou koukat,jka nas milacek porazi Gotta!! *1* *15*
  • kukacek

    Zbyndicek je ten nejlepsi clovicek na svete takove zpivajici slunicko!!!mam hp strasne rada a vsechny drdulky kolem nej!!hlavne na foru to jsou proste skveli lide!! *14*
  • zbynek

    hej lidicky mam dotaz nemuzu nikde najit verzi pisnicky kerou zpival zbynek na rozdavani cen ANNO...zpival ji i v soutezi...kdyby ste ji nekdo meli pls poslete nebo mi napiste alespon nazev te pisnicky na E-MAIL.....dekuji moooc P.S. je to plouzaaak... *14* JINAK ZBYNEK JE FAAAJN....byla sem na turne superstar a bylo to bajecne.. *14* *14* *14*
  • zbynda je proste nejlepší

    nechte zbynka na pokoji zbynek je nejlepší takže mu laskavě přestante nadavat nebo bude zle *5* *5* *5* *16* *16* *16* *13*
  • zbyneček je nej nej nej

    je prostě nejlepší já ho snad miluju jinak se to nedá říct.hrozně krasně zpívá hrozně krásně mě to hřeje u srdíčka když ho vidím zpívat *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* no prostě ho miluju *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Brááááška:-))

    Jééé:-))) Tak to je můj brááška:-)))) Je super,také jsem byla na konzertě v HK a dokonce se tam na mě usmál:DDDDDD
    Je to zlátíííško a půjdu na jeho koncík, až bude mít!!!
  • Zbyněček

    Zbyněček se mi v HK podepisoval na bříško!!!A Roman mě krásně objal při focení!!!Mám je moc ráda oba dva...No většina kluků ze Superstar jsou dobrý *4* *14* *3* Klidně pište na mail!!
  • Zbyněk je skvělej!!

    Ještě jsem se k tomu nevyjádřila, takže tedka...Zbyňkovi já v SS fandila už od samého začátku a on to vyhrál, je to úžasné! :)
    Hrozně moc ho obdivuji, jestli vy také tak mi napište pls na email monhartka@seznam.cz, budu moc ráda, ráda bych si psala s co nejvíce Zbyňkovými fans...:)
  • Re: DRDADRDADRDADRDA

    Hele jak se jmenuješ? Myslím, že tě znám. *7*
  • DRDADRDADRDADRDA

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8* *8* *8*
  • Zbyňek

    Zbyňeček nejnejnej prostě nejlepší!!! *4* *14* *14* *15* *3* *1* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit