Přejít na výpis diskuzí

Zbyněk Fric

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pája

    Zbyněk je úžasnej chlap s krásnym hlasem
    • Re: Pája

      tak s tím naprosto souhlasím. Je to krásnej chlap,sympaťák, je roztomylej.Výborně zpívá! Taky má smysl pro humor...a TA POSTAVA!!! Zpěváci jako on by měly jít víc vidět!!! Ne jen v muzikálech. Úžasnej je v Kleopatře i ve Třech mušketýrech *14* Já prostě nechápu, proč lidi v ČR mají tak malej rozhled a jen uznávají zpěváky, o kterých se píše a jsou nějakým způsobem propagovaní i kolikrát ne tak dobří! Zbyňo, jen tak dál! *1*
      • Re: Re: Pája

        Hlavně má každý rád zpěváky z ameriky a tak!!! Zbyňka miluju!!! *14* *14* *14*
      • Re: Re: Pája

        Moje řeč.Když normální člověk porovná takový ty vlasáče typu Kamil Střihavka se Zbynkem nedokáže pochopit proč jsou ty vlasáči slavný.
      • Re: Re: Pája

        Mluvíš mi z duše :D *1* *8*
        • angelika.

          Re: Re: Re: Pája

          Tak to mně taky *3*
    • Re: Pája

      Naprosto s tebou souhlasím. *3*
  • Podle mě nej!

    Zbyňek je podle mě nej jako Peyrac v Angelice a tak i Darťaňan ve Třech mušketýrech. *4*
    • Re: Podle mě nej!

      dávám Ti za pravdu Zbynka jsem viděla několikrat v Angelice a v 3M on má prostě nádherný hlas. *4* *3*
  • mylady

    mylady

    ahoj Zbyněk je hezkej chlap a taky s nádherným hlasem *14* *14*
  • Zbyněk je úplně NEJNEJENEJ!!!! Kvůli němu jsem si koupila dvd mušketýrů a Kleopatry!!!!!!!!!! *4* *4*
    • Re:

      no tak to jseš dobrá *4*
      to já měla dvd kleopatry a náhodou jsem ho tam objevila. taky hlas má výbornej...takže jen tak dál, zbyňku *4*
  • Zbyněk je sperstar

    Zbyňka sleduji asi tak 12let, od dob Jesus christ . Jeho vývoj je obrovský, pro mně se stal z kluka mužem, který ovšem ve svých zelených očích má kouzlo toho kluka, kterého jsem chodila obdivovat jako Šimona . Dozrál herecky i pevěcky a pro mně je Zbyněk v současnosti jedinou mužskou seperstar v Česku. *4*
    • Re: Zbyněk je sperstar

      OPRAVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Samozdř ejmě SUPERSTAR *3*
  • zpiva líp než PetrKOLÁŘ

    *4* 13.4 2008 jsem byla na představení 3mušketýrů.Jsem moc ráda ,že roli DArtagnana zahrál a zaspíval právě ZBYNDA.Měla jsem při jeho zpěvu husí kůži.A jsem přesvědčena ,že zpívá líp,než PETR Kolář. *14*
    • Re: zpiva líp než PetrKOLÁŘ

      omlouvám se zazpíval *3*
  • není co dodat ...

    Zdravím, představení Tří mušketýrů se Zbyňkem bylo fakt super.Přiznám se,že jsem nejdřív nevěděla podle jména,kdo to je - obličej ale samozřejmě znám. Z písničky Jediná mi běhal mráz po zádech. Výkon fakt obdivuhodný. Přeji hodně dalších super rolí ...
  • lucrezia borgia

    Ahoj, nemáte někdo cd, nebo písničky z cd Lucrezia Borgia (zpívá Zbyněk). Klidně bych si ho i koupila, ale nemůžu ho sehnat :(. Dík *3*
  • komentář

    musím říct,že se mi někdy zdá,že má lepší hlas než třeba Vojtek,a mrzí mě že jsem sním neviděla celou Angeliku,ale kde jsem ho viděla a moc se mi líbil je Zdivočelá země a divím se že ho nemá v diskografii.
  • Je úplně nej

    Je vážně skvělej.Já ho úplně žeru,nejenže je úžasnej zpěvák a herec,ale je taky strašně hezkej!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit