Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Bakala

OSOBNOST 14.11.2010 
165 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den pane Bakalo,
    podlehl jsem naléhání přátel a nepřátel a souhlasím s tím, že po dobu příštích čtyř let (pět je na mne moc) budu v Česku dělat prezidenta.
    Máte-li zájem o setkání s takovým idiotem, navrhněte místo a čas schůzky.
    V téměř dokonalé úctě (No Body is Perfect) Váš
    Jan Procházka

    +420 602 732 523
    jkprochazka@gmail.com
  • Bakalo bacha

    Bakalo bacha!
    Jednou zkončí éra Paroubků.Zaorálků atd. A pak už nikdo nebude držet nad Tebou ochrannou ruku!Na každou svini se vaří voda jak na ně tak i na Tebe a uvědom si,že ač máš jakkoli rychlé auto nebo třeba i soukromý tryskáč,tak kulka je rychlejší.dobře si to zapamatuj!Bohatnout na chudácích se nevyplácí *16*
  • Nějaký pomýlený provokatér nebo nemocná osoba
    • Pardon reakce patří

      jghf z 18.9.
  • Neumětel jako dámský krejčí,neumětel jako uhlobaron.Tito parazité se na tuto zem slétají jako supy.
  • Tohle mi přijde fakt na Zděndu nejvystižnější a nejvtipnější
  • Nebýt Bakalů,Babišů,Koláčků,Kellnerů,Romanů,ale ani Klausů,Kočárníků,Dybů,atd.nemuseli byste dnes plebejsky žebrat o to,jak se až do roztrhání těla chcete podílet na zvyšování majetku svých chlebodárců.Protože je takových snaživců mnoho, nazývají se nezaměstnaní, a o tyto nadbytečné se má postarat stát,který je posluhy těch výše uvedených systematicky rozkládán zevnitř.Doufám,že to není tak složité souvětí.Nashledanou v horších časech. *4*
  • prosba

    Dobry den pane Bakalo nebo kdokoli to ctete. Jsem telesne i mentalne postizena tehotna zena se skvelym podnikatelskyma napadem. Vsechno je 100% zaruceno, muzete poslat jakoukoli castku. Spodni omezeni je tak Kc 500, aby se mi vyplatilo si pro to dojit, ale shora to prakticky omezeno neni. Kdybych ty baliky penez neunesla, prijedu si autem. Dekuji mnohokrat
  • Já osobně bydlím v jednom z jeho RPG bitů, který patří právě k těm hornickým a námitky na nájmy apod. vnímám z části jako zveličené a zkreslené.

    Nájem je sice vyšší, ale přijde mi adekvátní, protože tyto byty jsou velice prostorné, navíc většina je po rekonstrukci, nájem byl navýšen, jelikož byly vyměněny okna, nedávno proběhla v celém domě rekonstrukce koupelen a toalet. Byla zde již plovoucí podlaha apod.
    Byla jsem na prohlídce RPG bytu, který měl sice stejný počet pokojů, výměrou byl ale menší, nebyl zrekonstruován a nacházel se v méně atraktivní lokalitě a nájemné bylo o polovinu menší.

    Nepatřím k původním obyvatelům hornických bytů, takže mě ublíženo nebylo a chápu, vztek lidí, kterým bylo. Ale RPG nevlastní pouze tyto hornické, ty tvoří pouze část z nabídky bytů a většina nájemníků nepatří k těm, co byli poškozeni. Často slyším si stěžovat lidi, po kterých ve finále zůstane byt s dluhem a je katastrofálním nepoužitelném stavu.
    Nechápu, proč když si někdo na nájem stěžuje, si nenajme byt u některých bytových družstev, které jsou levnější (v současnosti už to není až takový problém). Moje známá má byt v osobním vlastnictví, který pronajímá. Sama říká, že je spíše problém sehnat spolehlivého nájemníka. RPG pronajme byt komukoliv i těm, kterým by obyč. vlastník bytu nikdy byt nepronajal, takže někteří (ne všichni) co si stěžují, by se prve měli zamyslet nad sebou.

    Např. já jako nájemník RPG platící celkem vysokou částku měsíčně spíše uvažuji, zda by nebylo výhodnější si pořídit na hypotéku byt vlastní, ceny bytů jdou dnes dolů a když jsem se zajímala o výši splátek, tak by byly na obdobné úrovni jako nájemné. Otázkou zde je, ale jistota zaměstnání.
  • Dobrý den Pane Bakalo. Pracoval jsem na dolech OKD 42 let ve vyšších technických funkcích. V těchto dnech vyřízují pozůstalost v hotových penězích, které leží v Londýnské pojišťovně. Všechny právní dokumenty mám vyřízené. Schází mi zaplatit pojištění a převoz peněz do České republiky. Cena je 7350 Liber. Tyto peníze bohužel ne mám. Obracím se proto na vás, zda není možno poskytnout půjčku, kterou po převozu peněz a aktivaci v bance ihned vrátím. Moje mailová adresa je suchanek.mietek@gmail.com
    Děkuji za pochopení
    Zdravím Mietek
  • *1* Je to k vzteku co ??? Někdo umí a jiný čumí a pomlouvá. Tak už to v životě chodí. Je to boss *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší