Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Macura

OSOBNOST 6.5.2014 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Macura je taky zodpovedný za sebevrazdu Ivetky kaspar, který jí vsude pronásledoval na koncertech nebo jejích vystoupeních
    • Pamatuji si, jak byl ustrojený za šaška na koncertě v kostele v Uhříněvsi. Chudák Iveta, zpívala nádherně, kostel měla plný k prasknutí a místo,aby se psalo o ni, tak Macura opět strhl pozornost na sebe. Nedal ji pokoj ani v kostele, natož na jejich koncertech. Dokonce pár dní před tragédií opět otravoval před jejím domem. Celý národ měl v té době o ní strach, ona potřebovala jenom klid od bulváru a blázna Macury a on přesto, že věděl, že se ho bojí, tak prudil.
  • tento člověk a také Rychtář můžou za sebevraždu Ivety Bartošové! Myslím že dostatečným důkazem je to že se ti dva po její smrti poprali! To normální lidé nedělají!
  • Dva kašpaři. To se už nedalo vydržet *5* *5* *5*
  • Luky1987
    Budky nevydelávaji a tak Macuruv azylovy dum pro týrané ženy v Libeznicich odpojili z elektriny
  • Luky1987
    Co mezi Macurou a Ivetkou bylo vedí, vedeli jenom oni dva
    • Nebylo mezi nimi nic. Macura se objevil na scéně, až za Rychtáře do té doby ho nikdo neznal. Jinak já mám od něho dopis z doby března 2011, korespondence se týkala petice, kterou založil a podával u nás v Uhříněvsi, že Iveta je dobrá matka, bylo to v době, kdy měla přijít o Artura. Sám mi v tom dopise psal, že ji viděl dvakrát v životě, že ji kontaktoval přes Šimka ohledně pomoci s penězi na provoz internetových stránek, ale ona mu je jakmile měla ihned vrátila, chválil ji, že mu je vrátila a to se mu v životě nestalo, že by mu někdo půjčené peníze vrátil. Dále psal, že ho za pomoc s penězi pozvala na koncert, kde ho objala a on cítil, že ho uzdravila a bůh mu ji dal, jako vyvolenou. Prostě psal další nesmyslné šílenosti, když jsem to četla, hned jsem pochopila, že jde o duševně nemocného člověka. Dále jsem mu neodpověděla, až pak se objevil na scéně v době, kdy Iveta začala žít s Rychtářem a tomu psal, aby mu ji prodal, že je jeho a on nemá na ni nárok, prostě další šílenosti. Je to cvok a Ivetě do konce života nedal s obtěžováním, pronásledováním pokoj.
    • Vzhledem k tomu,že Macuru přistihli u Ivety doma,tak to tehdy věděli i jiní..věděl to tehdy Artur,věděl to i Jarek Šimek,který Macuru k Ivetě přivedl..
  • Luky1987
    Podíl na sebevrazde Ivetky mají vsichni její partneri i Macura, Martucci atd. Mela Ivetka proste smulu na chlapi bohuzel :(
  • Luky1987
    Macura, Rychtár, Martucci atd vsichni byli s Ivetkou jen proto aby se zviditelnili a jenom kvuli její sláve !
  • Luky1987
    Ivetka kdyz odjela do Itálie s tím Kasparem Macurou tak nebyla pri plném vedomí mela bud v sobe alkohol nebo nejaké prásky. Pak jí Rychtár volal - Ivetko, Dzambulko vrat kde jsi ten blázen te zabije, kde jsi ublízil jsem ti nejak a Ivetka odpovedala ano. Takze to znamená, ze Rychtár je zodpovedný za její smrt tak jako i Zdenek Macura
  • Zdenda vyrazil do sveta Velké Británie za prací kterou ješte nemá a zárobek prí 3 stovky na hodinu. Když už mu nevyšlo delat Ivetce samozvaného ochránce, tak snad mu aspoň tohle výjde :)
  • Luky1987
    Jinak si myslím, ze Macura chtel jako jediný aspon Ivetce nejak pomoct, ale ti vsichni ostatní i Rychtár ne a mají podíl na její smrti si myslím. Byli s ní jenom kvuli tomu, ze je slavná
    • Macura ji pomoc nechtěl, chtěl se ji zmocnit pro sebe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit