Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Pohlreich

OSOBNOST 10.3.2009 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • Zdeněk Pohlreich je mimozemšťan DUDDITS z filmu Dreamcatcher - Pavučina snů ! Ó jaká to podoba !!! Odhalil jsem velké mimozemské spiknutí v české kuchyni ! Schválně na to mrkněte na google obrázcích .
  • kolik zdeněk měří? nevíte to někdo? aspoň přibližně?
    • 17 centimetrú
  • Přeji Vám, aby Vaše operace menisku dopadla stejně dobře jako mně v pondělí 14.10. 2013. Už běhám jako srnka. Držím palce. Jitka
  • uz se tesim na porad az budete ucit mlade uvarit nejakou obyčejnou chutnou polevku.
    Prosim ale komentujte jim to odborne , ne nesmysli. Pred tim si to nastudujte a pak dejte do televize , uvědomte si ze vas poslouchaji i jini odbornici. Trochu se na ten porad lepe připravte po odborne pruprave at nerikate voloviny do televize.
    Dela to spatny dojem v televizi. Sice umite uvarit , ale neumite to okomentovat.Typuju to na zaka z 5 tridy.V jedne ukázce vareni jste mel odpovedi jak ucen 1 rocniku pomalu.
  • Ja když uvarim tady v cechach tak vsem chutna , ale zjistil jsem ze na Slovensku toto jidlo uz nedelaji stajne jako v cechach, A nemuzu se vnucovat ze ja jsem KING a on ne.
    Když jsem videl varit mlade nemce tak jsem se musel zasmát. ale ve vysledku to docela bylo dobře.Ja myslel ze vari amater.
  • Není to třeba spatny clovek ale velkej hulvat v te televizi.
    Stoura se porad v nose, hladi si hlavu a mlaska u jidla.
    U stolu sedi jako buran s vidlickou si div nevypíchne oko. A porad se necemu tlemi.
  • Je to velikej hulvat
  • Zajímalo by mě, poroč takový vynikající a slavný kuchař pan Pohlreich
    vaří v tak hnusné plesnivá černé místnosti. To mu nemůže TV Prima zajistit lepší prostředí?
    Kdo se na to má dívat? Nazdar!!!!
    • protože asi něco schovává za očima
  • Dobrý večer, jsem příznivcem pana Pohlreicha, párkrát už jsme byli v jeho restauraci a většinou je všechno mňamka. Bohužel až na svíčkovou na smetaně.. Opravdu nic moc. Hodně mě to mrzelo, brala jsem tam kolegy ze zahraničí, aby ochutnali naši specialitu..Samozřejmě snědli, ale bylo vidět, že jim nechutná. A my Češi taktéž. Chybělo mi tam plno chutí, hlavně tymián. Jinak ano, je to výborný kuchař. Denisa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit